Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maszyny do pelletowania

Polecane posty

Gość gość

Z jakiej firmy polecacie maszyny do pelletowania? Znalazłem jakieś na allegro za 6 tys., zastanawiam się czy nie kupić. To opłacalny interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój, Ty chcesz pellet na maszynach z allegro robić? Kto wie czy to nie od jakiego chińczyka, rozwali się zaraz i nawet te 6 tys. Pójdzie na zmarnowanie… Jak już się chcesz brać, to kup porządne maszyny, bezawaryjne, od Brikola np. Ja produkcją pelletu zajmuje się już długo Ci i powiem CI, że żadnych tu napraw robić nie trzeba było, a tamto to nie wiadomo czy nie jakie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zajmujecie się wytwarzaniem pelletu to powinniście pomyśleć o założeniu własnych upraw, z których będziecie pozyskiwać trociny. Ja podjąłem współpracę z firmą www.bep-sa.pl, która zajmuje się przygotowywaniem gruntów pod rośliny energetyczne oraz sprzedażą sadzonek roślin wykorzystywanych do produkcji pelletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika

Odnośne do pytania o układy centralnego smarowania to ja polecam jak najbardziej z tej firmy www.ucs.net.pl. Mają bardzo dobrą jakość i można powiedzieć spokojnie, że cena nie jest wygórowana. Jakby co, to kontakt sprawdzony, dobra obsługa i sprawna realizacja zamówień. Wszystko okej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×