Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzuch po drugiej ciąży

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, w drugiej ciąży miałam dużo większy brzuch niż w pierwszej. Jak oglądam zdjęcia to nie moge uwierzyć,że był aż tak wielki. Po pierwszej ciazy wróciłam w 3 miesiące do wagi sprzed ciąży i brzuch się wchłonąl bez problemu, teraz tez waga jest taka jak przed ciążą ale brzuch... na stojąco jest i brzuch wydaje się plaki,ale jak usiade lub poloze sie na boku to masakra,wszystko się zwija. Niby z miesiaca na miesiąc się poprawia,ale czy jest szansa,ze tak jak po pierwszej ciazy się wchłonie? Ile dać sobie na to czasu? Po jakim czasie u Was wrócilo to do normy i czy w ogóle wróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co można robić aby poprawić jędrność na brzuchu? Przy dwójce małych dzieci nie ma szans na ćwiczenia. Swoją drogą to już przy nich nieźle się musze nagimnastykowac. Smaruje tez balsamami ujedrniajacymi. Macie Oprócz tego jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jesteś po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niecałe 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak pisalam na stojąco brzuch wygląda dobrze,ale jak się pochyle czy usiade to jest efekt "spuszczonego powietrza z balona ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj o rollerach do mezoterapii, ja się nie interesowałam tym tematem, ale koleżance bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie banki chińskie ale boję się użyć na brzuchu. Na udach widzę za to mega efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×