Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Szymona i Kingi

Macie już choinkę? 10.12? Czy za wcześnie? Jeśli nie to... Kiedy ubieracie?

Polecane posty

Gość gość
idiotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Szymona i Kingi
Ok dziewczyny ;) już nie ważne!! Temat nieaktualny, a choinka ubrana! Dzieci przeeeszczęśliwe i to najważniejsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz mi mówiła zgorzkniała babo czy "MA BYĆ" choinka! Mnie tam się nigdy nie nudzi i ubieramy ją z dziećmi 6 grudnia :D U mnie w domu też tak było i nic wam do tego babsztyle jak kto sobie święta urządza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wigilię to ja z reguły ubieram, ale mi to wszystko rujnuje... Bo jestem sama do wszystkiego, i potem sie wyrabiam na 20 z tą wigilia... Najlepiej np. dzien przed, bo 1 grudnia to sie zdązy chyba nieco opatrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Szymona i Kingi dziś Ok dziewczyny oczko.gif już nie ważne!! Temat nieaktualny, a choinka ubrana! x ale akurat temat dobry ogólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas od szóstego grudnia stoi piękna i żywa w donicy. co ma nam się opatrzyć? raptem cztery tygodnie w roku. ja tam akurat patrzę na to tak, że dłużej się nią cieszę :D wszystko takie szare i smutne, życie też naszej rodziny nie rozpieszcza to chociaż choinką się nacieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Szymona i Kingi
23:14 co Ty! Zostawię do przyszłego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mama Szymona i Kingi dziś Spoko. Będziesz rozbierać tydzień przed Wielkanocą? x a goowno cię to obchodzi histeryczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ubierzemy jutro, albo w sobotę za tydzień. Nie mieszkamy w Polsce i wielu moich znajomych, ludzi z pracy, ma choinki i udekorowane domy czy miesszkania od minionego weekendu, no ale nie wszyscy. My mamy choinkę sztuczną, taką małą - 140 cm, ale stawiamy ją na stoliku takim więc w sumie z gwiazdą na czubku sięga jakos do 180 cm wysokości ;) dekoracje mamy takie: ciemnoniebieskie duże ,ale nie wielkie jakieś, bombki -matowe i takie też brokatowe- oraz sporo drewnianych gwiazdek niemalowanych, szyszki, srebrny łańcuch-koraliki takie i lampki ledowe białe, migające. na balkonie mamy światełka sztuk 200, w 5 kolorach - żółte, niebieskie, czerwone, fioletowe i zielone -nie migające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet ubralby juz w listopadzie gdybym mu nie zabronila :/ duza ubieramy 22-24, a u syna mala jest ubierana sukcesywnie od poczatku grudnia bo sam robi ozdoby i wiesza swoje dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Czy Wy tępe strzały rozumiecie, że autorka wyjeżdża przed świętami??????!!!! Jak ma k*****a ubrać w wigilię jak już przed wigilia jej nie będzie!! Kiedy ma się nacieszyć choinką??? Zwłaszcza dzieci usmiech.gif Ja już bym ubrała. Tę to jestes ty i ta autorka .Autorko włóż dziś zielone gacie bo innych nie wypada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyylyyyyyyy
07:45 ale inteligentna odp! ;/ Żal czytać, bo oczy mi krwawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisalam wczoraj , choinka juz stoi ubrana i przyjemnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie będzie choinki bo nie mam 500+ i nie mam za co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj juz tak sie nie przejmuj ,w psychiatryku na sali ogolnej napewno jakas bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ubiorę na tydzień przed świętAmi, ubrałabym już teraz tylko mam bałagan. Śmieszy mnie to gadanie że się znudzi, ja powiem tak: w wigilę ubierzesz to nawet nie masz kiedy nacieszyć się tą choinką ,raz ze swięta trwają tylko 2 dni, dwa ze czasem się do kogoś wyjeżdza na święta. i CO NAJWAŻNIEJSZE: PO ŚWIĘTACH CHOINKA JUŻ NIE MA DLA MNIE TAKIEGO UROKU!!! Dlatego chcę się nią nacieszyć przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubieram dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy już choinkę i też od wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od 6 grudnia. Przed wigilią nie mam czasu na takie rzeczy. W Trzech Króli rozbieram. I tak od lat, już tradycja taka u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka 1
Mamy dwoje małych dzieci i choinkę ubraliśmy wczoraj.Na święta wyjeżdżamy i nas nie będzie.Niech dzieciaki nacieszą się , a coooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie choinki i to już od 3 grudnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:45 ale inteligentna odp! ;/ Żal czytać, bo oczy mi krwawią Xxxx Oczy ci krwawią "autorko" to szkoda wielka bo swojej pięknej choinki nie zobaczysz .Wypowiedź adekwatna do twojego pytania ktos kto zadaje pytanie na temat czy we własnym domu ma ubrać swoją własną choinkę nie jest zbyt rozgarniety ,dlatego napisałam ci a właściwie to była rada jakie gacie dzisiaj ubrac bo przecież sama nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05 niech będzie i "autorko" haha, możesz się tak do mnie zwracać. Pozwalam ;) Popracuj proszę nad interpunkcją :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam.Będę ubierał z dziećmi z domu dziecka bo własnych nie mam.Proste,oczywiste. A wy możecie ubierać z własnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×