Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ilcio666

nie odzywa się 2 tygodnie

Polecane posty

Witam, mam poważny problem. W grudniu tamtego roku poznałam chłopaka on 23 ja 19 lat. Na początku naszej znajomośc***isaliśmy ok miesiąca przed naszym pierwszym spotkaniem, pisał że nie szuka zabawy tylko poważnego związku bla bla bla. Zaczęliśmy się spotykać, trwało to 3 miesiące, on naciskał na seks ale po za tym było wszystko porządku, ja jednak nie chciałam decydować się na zbliżenie z nim. Po pewnym czasie nie odzywał się tydzień i wtedy zobaczyłam jego zdjęcie z jakąś dziewczyną na portalu społecznościowym, pomyślałam ok jest lepsza ode mnie wybrał ją kontakt nam się urwał. Był z tą dziewczyną ok 3 miesięcy gdy znowu się do mnie odezwał, kontakt się odnowił pisaliśmy. Po pewnym czasie spotkaliśmy się pare razy bo on się z nią rozstał. Na jednym spotkaniu doszło między nami prawie do zbliżenia, pomyślałam ze mogę się na to zdecydować bo jednak chyba wybrał mnie. On nagle stwierdził że jednak nie chce tego robić bo dalej ma z nią kontakt i nie chce mnie zranić bo wie że ja oczekuję związku a on nie wie jak to będzie z jego byłą. Stwierdziłam że okej i sobie odpuszczę. Po tygodniu zauważyłam że do siebie wrócili. Niestety po 2 tygodniach on znowu się do mnie odezwał, zakończył z nią związek. Byłam przekonana że on jednak chce ze mną stworzyć związek ze mną być, że wybrał mnie a nie ją. Stało się spotkaliśmy się i przeżyłam z nim swoj pierwszy raz, myślałam ze będzie tylko lepiej. Pisał do mnie mieliśmy ten kontakt spotkaliśmy się znowu i dalej doszło do zbliżenia. Niestety po ostatnim spotkaniu od odezwał sie po 3 dniach pytając co u mnie, ja mu odpisałam niestety nie otrzymałam już odpowiedzi. Mijają 2 tygodnie jak on się nie odzywa, ja sobie z tym nie radzę, strasznie namącił mi w głowie, nie wiem co o tym wszystkim myśleć, codziennie płacze zastanawiam się co ja takiego złego zrobiłąm że on mnie tak traktuje, prosze pomóżcie co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste, ze mu na Tb nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za głupotę się płaci. Od początku miał cię w głębokim poważaniu, to, że poszłaś z nim do łóżka, niczego nie zmieni(ło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Zwiazku z tego nie bedzie. Ale mysle że on odezwie sie. Bo kazdy facet potrzebuje seksu a on wie że jestes za nim I zawsze chetnie sie z nim zobaczysz. Wiec poczekaj cierpliwie az go ku/tas zaswedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty naiwna jesteś, od początku było widać ze jesteś jego dziewczyna zapasowa, wolał tamta wiec z tamta się związał ale wie ze Ty ciągle czekasz na niego, ze żyjesz nadzieja więc Cie wykorzystał i pewnie nieraz się odezwie jeszcze, pobajeruje Cie i znowu zaciągnie do łóżka, bo faceci lubia mieć rezerwowe do seksu, jak Nie.maja innych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×