Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Roczek,prosze o pomoc w menu

Polecane posty

Gość gość
U mnie w domu czesto jemy fasolke. Maz mowi ze robie bardzo dobra, dlatego pomyslalam ze bylaby dobra na roczek. Kotlety to nie bardzo. Dlugo smazylabym te 30 kotletow. A poza tym wyszloby drogawo za mieso. Schab jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej w knajpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam rozeznanie w knajpach. Obiad dwudaniowy i tort okolo 100 zl za osobe. Czyli razem 3000. W domu mozna posiedziec dluzej a i bedzie taniej i wiecej jedzenia. Wiem ze wuecej pracy ale pomoze mi mama siostra i szwagierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz tyle patelni garnkow i dużą lodówkę? tyle krzeseł ? masakra... pewnie, że taniej ale ile sie narobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie chce smazyc kotletow bo nie mam tyle patelni i dlugo zajmie mi to czadu. Mam dwa takie duuze garnki dlatego pomyslalam o tej fasoli. Wygodne danie jednogarnkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka..ale komus sie nudzi z r Tym podszywaniem,ale nie rozumiem.co macie do fasoli po bretonsku,sama czesto jadlam fasole u kogos na urodzinach i nie widziałam w tym problemu..Kupilam.dzis kaczke i schab faszerowany,to moze zamiast tych mielonych ktore Was tak.bardzo kluje.Tez wolalabym robic w restauracji,ale nas zwyczajnie nie stac..ciezko bedzie nawet w domu ogarnac finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie i gary mam..Zreszta miesa chce zrobic wczesniej i zamrozic,to samo z bigosem.Wiadomo salatki musza byc na swiezo..jakos dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob tylko obiad, ciasto i kawa i dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie nie przejdzie tylko obiad,kawa i ciasto,bo Wszyscy sa zarci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra!!! Fasolka po bretońsku :D. Odpuść sobie bo tak jak wyżej jedna napisała - to brak szacunku dla gości. Ja na roczek postawiłam pierw - tort, ciasta, kawę i herbatę. Potem zimna płyta: śledzie po japońsku, śliwki w boczku, sałatka gyros, sałatka z tuńczykiem, rolmopsy, talerz wędlin i serów, pieczarki panierowane, pomidory z ogórkiem, caprese. No i wiadomo do tego chleb, i masło. A na ciepło zrobiłam strogonowa - wszyscy byli zachwyceni, do tego podałam bagietki. Było 13 osób. I po tej imprezie byłam z*****-na. I jak już córka miała 2 latka, zaczęłam zamawiać catering - mnóstwo mięsa, surówek, kluski śląskie, czy frytki. Średnio za osobę wychodzi ok. 40 zł. I warto, bo i goście jeszcze bardziej zadowoleni, a ja oszczędzam swój kręgosłup :). Kupuję tort i ciasta też. Jedynie zrobię do tego 2 sałatki, postawię talerz wędlin, chleb, masło, i inne różności - śledzie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×