Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuję diety cud !!!

Polecane posty

Gość gość

hej :) muszę zrzucić parę kilo, nie twierdzę że jestem gruba, po prostu chcę się czuć dobrze w swoim ciele. Macie jakieś sprawdzone sposoby ?? jak schudnąć szybko ale bezpiecznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że nie istnieje coś takiego jak dieta cud. W związku z czym lepiej odchudzać się powoli, a zdrowo. Przy czym na pewno przyda się dobrze dobra dieta. Możesz ją uzyskać w takim miejscu jak Dietosfera https://dietosfera.pl/dieta-on-line/ , przy czym w tym przypadku można skorzystać z takiej opcji online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśka44
Dieta cud nie istnieje! Najlepsze jest po prostu zdrowe odżywianie, regularne posiłki, IQGreen na pobudzenie metabolizmu i jakieś ćwiczenia. Niekoniecznie musisz iść na siłownię od razu, bo na Youtube jest mnóstwo filmików z różnymi ćwiczeniami. Ja tak schudłam 14 kilo rok temu, a waga utrzymuje mi się do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestować w odpowiednie suplementy diety. W moim przypadku sprawdził się Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dogi jak mara
Ty nie módl sie o cietę cud, tylko 5 posiłków dzienjie,. 1600 kalorii, do tego godzina ćwiczęń i 2 x dziwennie Slimunox. U mnie to poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Za pomocą Dr. Parell Cleanse udało mi się rozwiązać wiele usterek, ponieważ moje ciało nie mogło samemu się oczyścić z toksyn. Oprócz wewnętrznych narządów, ten produkt także oczyszcza krew i węzły chłonne, wygląd i prowadzi do utraty na wadze. Jestem bardzo zadowolony z tego wspaniałego produktu: odkąd upewniłem się jego skuteczności po pierwszym zastosowaniu, cała rodzina go teraz stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na stronę Igora www.igortreneronline.pl mi pomógł schudnąć oraz wrócić do dobrego stanu zdrowia, wcześniej poważnie chorowałam miałam problemy z cukrzycą... Naprawdę serdecznie go polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Może po prostu zmień swoje menu i zacznij zdrowo się odżywiać;) Ja np. postawiłam na catering dietetyczny WygodnejDiety i odkąd z nimi jem jest znacznie lepiej. Czuję się pełna energii, mam lepsze samopoczucie a posiłki są smaczne, zdrowe i świeże. Nie czuję za bardzo, że jestem na diecie a gubię zbędne kilogramy a przecież o to w tym wszystkim chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana
hmmm najlepsza opcja to Wygodna Dieta - taki catering dietetyczny uczy zdrowego odżywiania i zdrowych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweli42
Dieta białkowa + spalacz tłuszczu http://nplink.net/Jhfxq1v4 i 12 kg mniej szybko i zdrowo bo bez efektu JoJo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta cud istnieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Foreverslim.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ****** Foreverslim.Cóż będę próbować może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta cud to tylko u Igor Mieńkowski www.igortreneronline.pl Ja schudłam 12 kg w dwa tygodnie. Polecam każdemu w walce z nadwagą i niedowagą. Podobno na stronie jest jakiś konkurs, więc warto zajrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rado67

Nie ma cudów trzeba ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic56

Czary mary hop hop i już 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferdonna

Ja mam Jo jo nie mogę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

 

Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimunox. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DagmaraHall

Młody zielony jęczmięń i woda niegazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dart67

Dieta cud nie ma takieh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feroll

a kto by nie chciał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores Santiago de Lopes

Dieta cud ? Czyli liczysz na szybkie odchudzanie a to niezdrowe. Kaźda dieta odchudza w jakimś stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska 55

JA tak samo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było zdrowo to powinnaś chudnąć DO 1 kg w tygodniu. Także przede wszystkim trzeba uważać na to co się je i dodatkowo ćwiczyć. Wtedy w ciągu 2 miesięcy możesz być do -8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Niestety odchudzanie to raczej powolny proces 🙂 Nie da się w zdrowy sposób pozbyć zbędnych kilogramów w szybkim czasie. U mnie akurat fajnie sprawdza się dieta z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie. Do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też bym była za opcja pudełek, a wygodna dieta ma ceny atrakcyjne, do tego musi być ruch, niestety cudów nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×