Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę oddychać nie mogę połykac sliny nie mogę spać

Polecane posty

Gość gość
Żyje. Byłam u innego rodzinnego. Dostałam antybiotyk duomox i Areozol do nosa byderhin. Gardło boli mniej. Za to dzisiaj w nocy nadal nie mogłam spać z powodu okropnie zatkanego nosa i bólu górnej szczęki. Chyba to zapalenie zatok. Na dodatek w nocy z oka miałam glutowa wydzielinę teraz oko mnie piecze czuje ze jest coś nie tak. Ja jak ja przeżyje ale boję się o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez się oko nadkazilo bakteryjne jak mialam chore zatoki. Biala wydzielina, oko male, zapuchniete , czerwone. Mialam krople z antybiotykiem do oka ale wtedy nie byłam w ciazy. Obawiam się że musisz iść do okulisty albo znow do rodzinnego jak Ci nie przejdzie po jakies krople. Rob sobie okłady z herbaty, świetlika lub rumianku do zaparzania. Też działa. Co do ciazy to przysiegam ze w obu ciazach bylam przeziebiona non stop z różnym natężeniem od listopada do lutego a w pierwszej ciazy od grudnia do lutego. Dzieciom nic nie jest ale w jednej ciazy skonczylo się tym ze bralam 2 antybiotyki w tym min duomox i schorowalam się jak mops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiłam się dziś prywatnie do laryngologa. Myślicie ze przepisże mi jakieś leki na to oko? Jak nie to pojadę na izbę okulistyczna po 18 mam badzieje ze mnie przyjmą wieczorem. Teraz i tak nie mogę się ruszyć z domu bo nie dam rady lakierowanie samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×