Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem napisalam to zbyt wylewnie?

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy sie z facetem jakis czas, ale to raczej poczatek znajomosci. I dzisiaj on sie chcial spotkac, ale odmówiłam z powodu choroby. Pozniej zapytal sie jeszcze raz jak sie czuję i czy mam ochote sie spotkac, a ja na to, że " Ochotę to mam ,ale nie czuje sie za bardzo na silach przez ten katar i przeziebienie. Ale szkoda ze mi nie przeszlo bo na pewno byloby nam dzisiaj cudownie :("- sypiamy ze soba. Na co on juz nic nie odpisal jak narazie. Przesadzilam z wylewnoscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Spotykamy sie z facetem jakis czas," - a jaki, tzn.jak długo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co klamiesz? Twoje Ip za to nie klamie forumowa desperatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem sypianie z kimś nie oznacza z rozpędu, że i jemu by było "dzisiaj z tobą cudownie". oznacza to tylko, że reklamujesz się, a pewnie jak co do czego przychodzi, leżysz jak kłoda, a katar i przeziębienie to wymówka, tak jak boląca głowa nocą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47- spadaj trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Tak, sypiaj z nim nie będąc para a potem dziw się ze facet nie chce się zadeklarować i traktuje luźno ta znajomość ;). Podalas się na tacy, a jeśli przez 3 miesiące on nie uznał ze jesteście oficjalnie para to raczej chce tylko seksu. Jak pozna inna i się zakocha to się z nią szybko zwiąże a Ciebie kopnie w d...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie bylo wielkich deklaracji moze ale zmierza to w dobrym kierunku. Fakt, ze dosc szybko poszlismy do lozka po po 2 miesiacach, ale to sie stalo po prostu spontanicznie, nie planowałam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiesz autorko o czym pisze. To nie 3 msc a 3 lata i facet spotyka sie z toba tylko na seks, o czym cie poinformowal. Twoje ip nie klamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nazywa jej poprzedni temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez te 3 lata to ona tu napisala setki tematow...to nasza forumowa desperatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×