Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamuśki czy czujecie się atrakcyjnie?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do wszystkich mam, czy ciąża lub ciąże bardzo zmieniły Wasze poczucie wartości i atrakcyjności? A może są tu takie które właśnie po narodzinach dzieci czują się bardziej atrakcyjne niż kilka lat temu? Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dużo się zmieniło, tragedii nie ma ale przed ciążą czułam się bardziej atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po ciąży lepiej niż przed. Ale ja mam już 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tak samo przed jak i po ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się atrakcyjniejsza po ciąży niż przed. Jestem dużo szczuplejsza niż kiedyś i taka wagę utrzymuje już długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie czuję różnicy. Nie lubię w sobie tego czego nie lubiłam przed ciążą. Właściwie to tak samo wyglądam. Jedynie biust- wcześniej go nie było, teraz jest ale cały w rozstępach. Nadal wstydzę się go przed mężem ale teraz z innego powodu. A jeśli chodzi jeszcze o kwestię związaną z nagością to wstydzę się wszystkiego co mam między nogami że tak ogólnie powiem. Na szczęście na co dzień nikt tam nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszej ciazy super. Włosy urosły, poprawiła mi się cera. A po drugiej necie jest źle, ale jeszcze lekko odstaje brzuch i mam boczki mimo ćwiczeń. Jestem 3 miesiące po drugim porodzie. Myślicie,że jeszcze jest szansa,ze się to zmieni? Po pierwszym porodzie momentalnie wróciłam do swojrj5 figury a teraz jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno organizm w pełni się regeneruje przez rok. Jeśli chodzi o boczki i brzuch to u mnie samo wróciło do siebie po ok pół roku. Mam jedno dziecko. Trzy miesiące to bardzo krótki czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sie wiecznie zmeczona zaniedbana i nic mi sie nie chce. Wygladam okropnie mimo ze stac mnie na ciuchy to nic nie kupuje. Po domu chodze w starych dresach i bluzie ciazowej. Waze 74kg. Do pracy mam dwa swetry i spodnice dzinsowa. Takich badziewnych swetrow na szmatach nie znalazlybyscie. Ale mi nie zalezy. Najchetniej to bym spala. Moja corke 3 lata tez ubieram byle jak, wlosy jej scinam na chlopca bo mi sie nie chce nic przy niej robic. Wspolczuje jej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi każdy mówi,że macierzyństwo mi służy. Czuję się jak laseczka zawsze byłam ładna i szczupła. Brzuch po ciąży mam obecnie lepszy niż przed ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 1ej ciazy przytylam prawie 30kg i nie moglam na siebie patrzec. Po ciazy wszystko zrzucilam i czulam sie super, tak jak przed. Teraz jestem w drugiej ciazy i niestety ale w ostatnich 3 tyg przytylam az 4 kg!!! Nie wyglasam najlepiej ale najwazniejszy jest dzidzius a reszta wroci do normy po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze wyglądałam jak dziecko, więc po ciąży zrobiłam się bardziej kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak mitomanki, brzuch płaściejszy :D a cyce jędrniejsze :P rozstepów brak a włosy jak u modelki :D I to wszystko w komplecie , co jeszcze wymyślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:36 To, że Ty wyglądasz jak rozlazła locha wcale nie oznacza, że każda ma tak źle jak Ty misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama się zastanawiam czy te wszystkie komentarze są szczere i czy na prawdę tak jest... bo większość znajomych, koleżanek itd raczej narzeka na swoje ciało po ciąży a tu same super zadowolone mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×