Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się stało z normalnymi dziewczynami?

Polecane posty

Gość gość
nie nie każdy ma możliwość poznania kogoś, jak ktoś mieszka na zadupiu to nie ma, jak nic nie ma , tylko jedna droga i nic więcej. Soory ale nie każdy może ma możlowośći, a że na internecie siedzą same patologie to już nie moja wina tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rozni ludzie, kazdy jest inny nie mozna generalizowac ze same patologie, bez przesady.. sa rozni ludzie i roze gusta !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
21:29 "...na internecie siedzą same patologie..." - jej, jak to dobrze w takim razie, ze jestes wsrod swoich, nie?:) w koncu SAME patologie, nie, nie jestes jedynym wyjatkiem na swiecie, tak, tylko do tej pory ci sie tak WYDAWALO:) witaj w klubie, daj pyska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nikt normalny nie zakłada konta na takich portalach i nie szuka przez Internet. Tylko desperaci i desperatki. Normalni ludzie poznają się w realu w naturalny sposób. Po prostu poznają kogoś, zaiskrzy i wtedy próbują, a nie szukanie na siłę jak towaru w sklepie pechowiec.gif Normalni ludzie chodzą do pracy, mają hobby etc. a wszędzie są ludzie. No chyba że ktoś tylko w domu przed kompem siedzi. x No dokładnie...Ja nie wyobrażam sobie pójścia na randkę z praktycznie obcym facetem z netu. Bo siłą rzeczy jestem postawiona w sytuacji "zdecyduj się - albo kontynuujesz to randkowanie i jest to juz jakieś zobowiązanie, albo widzicie się ostatni raz". No ja takiej presji nie lubię. W "normalnym" życiu poznajecie się w szkole, pracy, czy widujecie we wspólnym gronie znajomych. Spokojnie się obserwujecie, rodzi się jakieś uczucie. Randka jest właściwie takim formalnym przypieczętowaniem związku - idziesz na nią z osobą, do której coś czujesz i właściwie już wiesz, czego chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×