Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Doradzcie proszę

Polecane posty

Gość gość

Jak rozmawiać z nowo poznanym mężczyzna,jezeli nie czuje do niego nic a on ciągle prawi mi komplementy, na kazdym kroku adoruje i stara sie. Dopiero zaczelam z nim pisać i rozmawiac, dowiedzialam sie o nim kilku rzeczy. Wydaje sie inteligentym, konkretnym i troskliwym facetem. Ale znamy sie tydzien i pesze sie gdy on ciągle mnie komplementuje. Jak mu dac do zrozumienia ze nie chce tak szybko sie angazowac i narazie chce go poznac na stopie koleżeńskiej. Mialyscie podobna sytuacje? Poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzieć dokładnie to co tutaj napisałaś. Jemu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam ze nie jestem gotowa na milosc. Ze jesli mnie zainteresuje i bedzie nam sie dobrze rozmawiało to mozemy sprobowac sie spotkac. Ale on mowi ze jestem śliczna, ze chcialby byc teraz przy mnie itp praktycznie ciagle komplementuje i zachowuje sie jak moj chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niekumaty. Bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nic do niego nie czujesz (nic, to znaczy nawet sympatii), to jaki ma sens taka znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sympatie do tego chlopaka, ale nie moge sie zdeklarowac. Nie wiem co z tego wyjdzie. Co robic zeby go bardziej poznac i przekonac sie czy jest wlasciwym kandydatem na chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiaj z nim jak najwiecej. Musicie sie dobrze poznać i zobaczysz czy jest warty twojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×