Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy imię Anna jest teraz popularne?

Polecane posty

Gość gość

Mąż wybrał takie imię dla corki a ja nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jedna mała Anię. Za to mam siostrę i dwie kuzynki Anny, ale to już dorosłe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra ma 2 letnią Anię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak na imię, nie znoszę go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat i tak na imię. Przez całe życie spotkałam może 3 inne Anie. W dzisiejszych czasach raczej nie jest popularne, wśród swoich rówieśników pewnie nie spotka albo rzadko będzie spotykać dziewczynki o takim imieniu. Mnie osobiście się moje imię podoba, bo ma formę oficjalną Anna, zdrobnień jest masa, a tak bardziej zadziornie to Anka. Słabo jest mieć imię które trudno jest odmienić a tu nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wśród małych dzieci jest bardzo rzadkie. Ale-może byc tak, ze za 20 lat może byc postrzegane jako staroświeckie. Tak jak kiedyś na topie były imiona typu Teresa czy Stanisława, a teraz są "babciowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej polowie 2017 Anna jest na 17 miejscu co do popularnosci ( 1652 nadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grupie przedszkolnej mam 2 Anie. Lubię te dzieci, jednak wolę zdecydowanie Nikolę, Nawet Angelinę czy Sandrę. Anna to straszne imię, oklepane i wiejskie, podobnie jak Kasia, koszmar. To taki odpowiednik z naszych czasów okropnych Julek, Majek(brrr, do pary z Guciem..,) CZY Amelek. Ania zdecydowanie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie? Anna jest ladnym imieniem. Znam pare, niestety skojarzenia mam takie, ze sa one dosyc pyskate? No takie, co sobie dmuchac w kasze nie dadza, ale to chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmarny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Anna wiejskie? Ile krolowych miało to imię... ( Katarzyna zreszta też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiejskie, przaśne. Oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest popularne u nas na osiedlu jest jedną jedyna Ania i naprawdę fajnie gdy w śród morza julek alicji czy oliwek mama wola "Aniu" idziemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna tak, Ania nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne i ładne imie zawsze będzie modne i jest nadawane w wielu krajach ,noszą je aktorki ,modelki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa ma tak na imię, 4 latka. Też mąż zaproponował, a ja na początku nie byłam przekonana. Teraz bardzo mi się podoba. I nie jest pyskata jak ktoś wyżej napisał. Na razie jest bardzo grzeczna, choć to kwestia charakteru a nie imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goŝć
Dnia 15.12.2017 o 01:02, Gość gość napisał:

Wiejskie, przaśne. Oklepane.

Faktycznie, masz rację bo jakoś od kilku lat w rankingach najczęŝciej wybieranych imion Anna nie figuruje.

Bardzo oklepane imię. Lepiej brzmi Nikola, Anastazja albo Julcia.

Wiejskie, przaśne, oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jest. I to na całym świecie. Mam tyle ciotek Ann. Kilka koleżanek (nie tylko w Polsce)

Kuzynka chłopaka mojej przyjaciółki urodziła w piątek i nazwała ja przeciez nie inaczej niż Anna.

Ale to twój wybór. Najpopularniejsze imię to Julia a jednak dalej rodzą się Julie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie, nie jest popularne jest tylko ponad milion ich w Polsce plus w ubieglym roku zaraz za pierwsza 20-stka, a w tym roku idzie do gory.  W ogole nie jest znane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 15.12.2017 o 01:02, Gość gość napisał:

Wiejskie, przaśne. Oklepane.

Ile królowych miało na imię Anna. Imię może się podobać lub nie, ale na pewno nie jest ani wiejskie, ani przaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ile królowych miało na imię Anna. Imię może się podobać lub nie, ale na pewno nie jest ani wiejskie, ani przaśne.

Zgodze sie.  Uwazam to imie za przezroczyste i bez charakteru nadawane dzieciom ktorych rodzice nie moga sie zdecydowac wiec nie jestem fanka, ale napewno nie jest to jakies wiejskie czy cokolwiek w tym stylu imie.  Podoba sie to nadaj- normalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz już nie tak popularne. Raczej jest moda na Hanie - to taka nowa Ania, tylko że z dodatkowym "H", żeby brzmiało jakoś oryginalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgdd

Ostatnio zwróciłam uwagę na to, że ludzie nadają Ania i właśnie Hania. Sama jestem Anna i w moich latach szkolnych imię oczywiście było pospolite, potem wiele lat nie było zbyt często nadawane, a teraz wraca chyba jako moda na tradycyjne imiona 😊ja tam lubię swoje imię, ale ładniej brzmi Anna niż Ania, ale nikt tak nie mówi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ja mam na imię Anna i jestem bardzo zadowolona z tego imienia, bo dodatkowo mam szlacheckie nazwisko i to do siebie pasuje. Gdybym się nazywała Anna Ogórek, fiutek albo Nowak to pewnie bym nie była tak zadowolona, często słyszę komplementy na temat połączenia imienia i nazwiska.

Przykładowo Andżelika Dąbrowska brzmi beznadziejnie, a Hanna Poniatowska brzmi dobrze. Więc zastanów się jak się imię będzie miało do nazwiska, chociaż Anna jest dość uniwersalne, to nie chciałabym się nazywać Anna Grzyb itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Imię Anna zawsze było jest i będzie popularne, to bardzo ładne imię. Sama mam na imię Anna i bardzo go lubię i można go odmieniać na wiele sposobów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×