Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rengem

Pomysł na prezent

Polecane posty

Gość Karolina4589
Ja swojej mamie kupiłam ciuszek z strony: www.holly.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobry i praktyczny prezent dla faceta to kosmetyki do pielęgnowania jego samochodu. wszystko czego będzie potrzebował znajdziecie na www.premo.pl. dodatkowo rabat 5% na pierwsze zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugeniusz

może voucher na coś? Np. lot w tunelu aerodynamicznym. Sam byłem w speedfly pod wroclawiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam sklep hedoni.pl z kosmetykami profesjonalnymi, na pewno każda kobieta się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tym tunelem aerodynamicznym. Ale tyle kasy wydać za 1 minute latania... Może coś funkcjonalnego, co będzie mógł używac zawsze np kamerka samochodowa camroad 6.2. Na stronie overmax masz ją w spoko cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula87

A do jakiej kwoty szukasz prezentu? Bo może akcesoria do kuchni będą dobrym i ciekawym rozwiązaniem, zresztą zobacz na All4Gastro.pl gdzie sama zamawiam, na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filka87

Fajnym pomysłem na prezent będzie także galanteria skórzana i to zarówno dla mężczyzny jak i kobiety, nowa kolekcję znajdziesz na BucikSklep.pl  warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idealne prezent dla miłośnika samochodów to kosmetyki od PREMO. Na www.premo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżia

polecam jakiś przeżyciowy prezent 😄 np. lot w tunelu aerodynamicznym. Speedfly pod wrocławiem ma fajną spoko ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżia

skakanie ze spadochronu tez jest u nich możliwe. Możesz obczaić skydive wrocław 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta o

hahhah przyszedł mi do głowy pomysł na prezent wujaszka z zeszłego roku jak kupił ciotce tabsy na schudnięcie. takie jak wszystkie babki marzą, a jednak kurdee...konsterna w towarzystwie była 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia R.

Ja jestem zdania, że perfumy są najlepszym prezentem. Indywidualne i dobre zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn - polecam https://tanietesteryperfum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię dostawać kosmetyki ❤️ Zawsze proszę wszystkich o perfumy, kremy lub zestway Semilac na urodziny. 🙂 Na ostatnie dostałam właśnie super zestaw kolorów do mani hybrydowego + klasyczną pomakę Semilaca. Super prezent! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mersi

Ja zawsze proszę mojego partneta o buty - na przekór przesądom! Na Dzień Kobiet dostałam szpileczki z Renee https://www.renee.pl/obuwie-damskie?categories=21,6 koooooocham. Dla mężczyzn zawsze dobrym prezentem są spinki do koszuli, może jakaś fajna zapalniczka, jeśli pali. Ja swojemu kupiłam Zippo z logiem jego ulubionego zespołu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę jako mama dwóch energicznych maluchów. W ich imieniu kupiłam babci na urodziny książkę, w której mogą razem uzupełniać drzewo genealogiczne - chyba tytuł jest dokładnie taki... Niebywały sukces bo oprócz książki podarowałam też im wspólnie spędzony czas w trakcie uzupełniania. Sporo opowieści z dawnych lat, wiele obejrzanych zdjęć ... i starsi i młodsi byli zachwyceni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, a zdradzisz, gdzie ją kupiłaś? Co prawda nie dla babci ani mamy ale dla siostry muszę kupić prezent, bo właśnie wprowadziła się do własnego mieszkania i wypada coś na to nowe mieszkanko podarować. szczerze mówiąc zawsze mam problem z wyborem ale tym razem pójdzie nawet szybko, gdyż pokazała mi kilka rzeczy i chyba wezmę jej jeden z tych wieszaków na ręczniki do łazienki, które pokazywała mi w superwnetrze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2020 o 13:20, Bejka06 napisał:

Świetny pomysł, a zdradzisz, gdzie ją kupiłaś? Co prawda nie dla babci ani mamy ale dla siostry muszę kupić prezent, bo właśnie wprowadziła się do własnego mieszkania i wypada coś na to nowe mieszkanko podarować. szczerze mówiąc zawsze mam problem z wyborem ale tym razem pójdzie nawet szybko, gdyż pokazała mi kilka rzeczy i chyba wezmę jej jeden z tych wieszaków na ręczniki do łazienki, które pokazywała mi w superwnetrze.pl

Niestety nie mogę Ci tutaj wrzucić linka bo cały czas mnie usuwają więc napiszę tak;-) Wejdź proszę  na moidziadkowie.pl i zobaczysz sama. Może asortyment nie jest ogromny, ale za te ich fajne propozycje mogę to wybaczyć;-)  Przemyślane propozycje oparte na wspomnieniach, gratuluję pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezenty dla całej rodziny można znaleźć na Sferis.pl. To już ostatnia szansa, żeby skorzystać ze zniżek Cyber Monday:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2020 o 14:46, Zofia789 napisał:

Niestety nie mogę Ci tutaj wrzucić linka bo cały czas mnie usuwają więc napiszę tak;-) Wejdź proszę  na moidziadkowie.pl i zobaczysz sama. Może asortyment nie jest ogromny, ale za te ich fajne propozycje mogę to wybaczyć;-)  Przemyślane propozycje oparte na wspomnieniach, gratuluję pomysłu.

A ja kupiłam na tej stronie grę "Jak to wtedy było'? Mam w planach wieczór wspomnień, który będzie ciekawy nie tylko dla seniorów ale również dla mojego pokolenia 40-latków;-) Szybka wysyłka i już prezent jest w moich rękach. Oby wszystkie firmy tak sprawnie działały przed świętami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.12.2020 o 20:08, benabozena napisał:

A ja kupiłam na tej stronie grę "Jak to wtedy było'? Mam w planach wieczór wspomnień, który będzie ciekawy nie tylko dla seniorów ale również dla mojego pokolenia 40-latków;-) Szybka wysyłka i już prezent jest w moich rękach. Oby wszystkie firmy tak sprawnie działały przed świętami;-)

Też ją widziałam i się nad nią zastanawiałam;-) Super, że się prezent udał. Może kupię grę mojemu tacie, lubi wspominać czy PRL to myślę że przypadnie mu do gustu;-) Sklep znam, więc mogę kupić bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezent zależy od okazji 😉 Siostra dostała ode mnie voucher na lot w leszczyńskim aerotunelu na 18-tkę, a chłopakowi na walentynki kupię perfumy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×