Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izabelaa94

Pomocy !! który zestaw do hybryd na początek ??

Polecane posty

Gość gość
Hej :) Wiesz co, ja na początek to sobie w ogóle tutaj zamawiałam https://www.limella.pl/ i jestem im wierna teraz jeżeli chodzi o hybrydy, lakiery mają bardzo fajne i trwałe, nic nie ustępują jakościowo czy neonail czy semilac, a wychodzą taniej- teraz jak jest jeszcze -20% to buteleczka lakieru jest za 15,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście używam Neonail i zdecydowanie polecam, masz gwarancję dobrej jakości przy nich. W zestawach dostępnych na ich stronie są też teraz lakiery o mniejszej pojemności, myślę że to też się przyda na początek, łatwiej zużyć :) Tutaj możesz sobie sprawdzić: https://www.neonail.pl/katalog/zestawy-hybrydowe/upominkowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka13
Według mnie najlepiej samemu sobie wszystko kompletować. Ja np. jak zaczynałam to też coś podostawałam od znajomych, część kupiłam sama, kolory takie jakie chciałam, a nie jakie były w zestawie. Trochę już robię hybrydy, więc kupiłam też lepszą lampę: http://allegro.pl/lampa-uv-do-manicure-i-pedicure-camry-cr-2171-i6754623953.html Z czasem zmieniają się potrzeby, to i zestaw odpowiednio się uzupełnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Ci polecę Nailaca. Jak wypróbujesz to gwarantuję, że nie pomyslisz już o zmianie marki lakierów, bo te są rewelacyjne. Długo trzymają się na pazurkach i naprawdę łatwo się je rozprowadza. Ja się troszkę naszukałam, zanim na nie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że najlepiej kompletować samej na jakiejś stronie. Ja np. kupowałam na Claresa.pl, często do lakierów dorzucają wiele gratisów, dzięki czemu mój zestaw wyszedł w bardzo korzystnej cenie. A same lakiery hybrydowe- cudo! Trwałe, piękne kolory, super gęstość i jeszcze ta buteleczka.... :) nie wiedziałam wcześniej takie z zatopionym rzeczywistym kolorkiem na korku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba najlepiej jednak wyprobowac sobie konkretna firme :) U mnie mistrzowsko utrzymuje sie semilac. Bez problemu nawet do 4 tygodni, co dla mnie jest mega wazne :) Sama jestem w szoku czasem, bo odrost juz ogromny, a hybryda sie trzyma :D teraz jeszcze jak ta aplikacje zainstalowalam to zakupy sa duzo prostsze wiec zamawiam kolejny pakiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczęłam od zakupu lampy i wszystkich potrzebnych narzędzi w e-sklepie MO’s Beauty Shop, który poleciła mi znajoma stylistka paznokci i rzęs. Muszę powiedzieć, że to dobra jakość i szybka realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×