Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy on umawia sie z kims innym?

Polecane posty

Gość gość

Napisal do mnie wczoraj wieczorem chlopak z ktorym sie umawiam co u mnie slychac. A odpowiedzialam, ze dobrze i zapytam co u niego. Odpisal dopiero po 23 ,ze bym w kinie , a pozniej u kolegi. Wg was byl w tym kinie z kolega czy sugerowal, ze z kims sie umawia? pechowiec.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pechowiec.gif :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pechowcu.gif pójście do kina normalna rzecz, można iść z kolegą , mozna samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wkleilo sie "pechowiec gif" bo na ogolnej dzisiaj tez zalozylam ten temat zeby miec wiecej odp. i przekopiowalam ,ale macie problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsze w tym wszsytkim jest, dlaczego nie zaprosil ciebie do tego kina? Calkiem mozliwe, ze byl z inna dziewczyna, a ty nie bylas warta zaproszenia do kina...ba nawet nie wiedzialas, ze on sie wybiera do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaprosil bo mieszka w innym miescie, wiec nawet nie mial takiej mozliwosci... ale nie napisal z kim byl w tym kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos kiedy indziej potrafil sie z toba umowic? Zwlaszcza, ze byl weekend i cie olal. Nawet wczesniej nie poinformowal, ze idzie do kina....Tak, tak, wmawiaj sobie, ze nie ma innej, a koles na 100% spotyka sie z innymi dziewczynami ktore ma na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie olał mnie bo tak sie akura w ten weekend, tak sie zlozylo, ze sie nie spotkalismy sie w ten weekend, ja w sumie tez moglam do niego przyjechac. Ale nie o to chodzi, bardziej o to kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123
No wlasnie, weekend, niby sie z toba umawia, a idzie z kims innym do kina, ba, nawet cie wczesniej nie informuje? Rozumiem, ze nie jestescie jeszcze w zwiazku i pewnie nie bedziecie, skoro majac okazje sie z toba spotkac, wybral kino z kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kina mógł też pójść z tym kolegą, u którego był. Zapytaj go najlepiej, czy pójść do kina trzeba tylko z dziewczyną? Zresztą gdyby chciał to ukryć to raczej by o tym nie wspominał. Nie panikuj tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×