Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Teściowa faworyzuje córkę

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży, w 12 tygodniu ale mam słabe warunki mieszkaniowe. Mój ojciec mieszka u partnerki i tam miałam pokój z jej córka. Rzecz w tym, że jestem w ciąży, mój chłopak jest na 1 roku studiów i mieszka u rodziców. Tam ma swój pokój, są Jeszce 2 pokoje na górze i pokoik na strychu. Teściowa niedawno sprowadziła córkę która nie mieszkała tam już z 6 lat a teraz jest w ciąży. Pewnie zrobili to dlatego, że mąż jej córki otworzył firmę, zatrudnił teścia i razem pracują w biurze na strychu. Chłopak rozmawiał z mamą ale ona zapowiedziała, że nie ma mowy bym mieszkała z nimi bo nie mają warunków. Dała im 2 pokoje, a ja nie mam gdzie mieszkać. Nasze dzieci mogłyby mieć jeden pokój oni w swoim my z swoim, ale chyba bratowa busie nie zgodziła. Dziwię się, że nie mieszkają na swoim a mają prawie 30 lat. Teściowa chce żeby mieszkali u nich, bo oszczędza na wynajmie biura i mieszkania a za parę lat kupią sobie własne. Nie rozumiem w czym moje dziecko jest gorsze od tamtego. W dodatku usłyszałam jak teść krytykował, że nie mam studiów i wyrobiłam ich syna w dziecko. Wola mieszkać z tamtym, bo teść dostał pracę i teraz zamiast najniższej krajowej wyrabia sobie prowizję około 3 tysięcy nie wychodząc z domu. Mam żal, tymbardziej, że chłopakowi chyba bardziej zależy na studiach na politechnice niż na pracy, żebysmy mieli gdzie mieszkać. Ciągle dziwi się jakim cudem przy tabletkach zaszła w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do domu samotnej matki czy coś podobnego.Na pewno w MOPSie będą wiedzieli i może dostaniesz jakąś pomoc albo wskazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ty masz lat i z czego się utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie teściowa, tylko matka twojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mamy to ty nie masz ? Roscisz sobie prawo do mieszkania u rodzicow młodego chłopaka z którym zaciążyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "jej chlopaka" tylko sprawcy ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah sprawcy ciąży- proszę cie! Do tego trzeba dwojga, a tak czy siak to nie jest jej teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci takiej chorej rodziny i tego "chłopaka" ale i tak mysle, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiej chorej rodziny jej wspolczujesz? I dlaczego rodzice tego chłopaka mają ich przyjmowac pod swój dach? Skoro potrafili zrobić sobie dziecko, to pora na dorosłość, a nie na fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to widzę tak - tamci potrzebują wsparcia bo otworzyli biznes - to mogło ich pociągnąć po kieszeni. Jednocześnie zatrudniają teścia / ojca chłopaka autorki. Mieszkanie razem to fair wymiana, co ma do zaoferowania autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? Swoją macice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ci radze isc do mopsu. Teraz zima cie skieruja do jakiegos przytulku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×