Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Firma cateringowa

Polecane posty

Gość gość

Organizuję wesele w stodole, ale nie takiej typowej. Będzie bardzo klimatycznie i boho. Poszukuję firmy cateringowej z małopolski która obsłuży mi to wesele. Coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może firma Catering Arts? Specjalizują się tutaj w terenie w organizowaniu konferencji, eventów i wlaśsnie wesel. zatem odezwij się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia00
Na terenie krakowa od niedawna działa catering masterdieta ja zaczęłam z niego korzystać i jestem bardzo zadowolona, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie tę firmę http://gruparsvp.pl/oferta/klient-indywidualny/wesela/ - można się z nimi dogadać co do menu, a naprawdę pyszne jedzenie mają :) U nas wszyscy długo wspominali catering właśnie i zespół :) Okazuje się, że to dwie najważniejsze rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się w takim razie koniecznie do firmy catering arts. Oni mają duże doświadczenie w tym zakresie i potrafia przygotować świetne potrawy oraz stół wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huczna

U mnie w firmie, żeby zespół był dobrze zintegrowany, o co jakiś czas organizujemy imprezy pracownicze. Wynajmujemy firme cateringową, ostatnio jest to catering arts i w budynku firmy mam spotkanie towarzyskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aloha

Oo w stodole. W ogóle teraz są coraz lepsze miejsca na wesela. Ostatnio byłam w Bohuminie w sali Pod zielonym dębem i tam to w ogóle mi się bardzo podobało bo sala jest umiejscowiona w takiej pięknej odnowionej kamienicy zabytkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×