Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sywliaaa

Mam 30 lat i płaczę z samotności

Polecane posty

Gość Sywliaaa

Płaczę z samotności... Wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, być może wiele razy jeszcze przez to popłaczę.. Mam rodzinę, mam przyjaciół, ale brak mi ukochanego. Wierzę, że kiedyś los się odmieni, nie "łapię się" desperacko pierwszego lepszego faceta jaki by się nawinął, staram się żyć własnym życiem i myśleć pozytywnie... Ale dziś akurat tak mam, że bardzo mi brakuje mężczyzny, którego bym kochała z wzajemnością, kto by mnie przytulił i powiedział, że wszystko będzie dobrze. Można samej pchać życiowy wózek, ale we 2 jakoś raźniej... Osoby, które też tak miały, a teraz są w szczęsliwych związkach, proszę ujawnijcie się, jakoś da mi to więcej nadzieji. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zadnej rodziny ani przyjaciol . To jest samotnosc. Brak faceta to zadna tragedia w wieku 30 lat . Rodzice jeszcze zyja i nie jest sie samym na swiecie . Ja mam 42 lata i calkiem sama bez rodziny i przyjaciol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie masz znajomych, przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam faceta i smutno mi i źle. Już nie robię sobie nadziei, że to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.00 Bo mieszkam za granica . Dopoki rodzice zyja czy z rodzenstwem masz dobry kontakt to zadna samotnosc ..uwierz mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:26 a są tam jacyś Polacy? albo mówisz w języku kraju w którym mieszkasz? przyjaciół, tak jak miłość można znalezc w kazdym wieku moze warto sie zapisac na jakies zajecia sportowe, hobby itp gdzie mozna kogos poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja laleczka chucky
autorka jest samotna bo ma nierealne oczekiwania co do facetów i związków, bo ogląda za dużo seriali w TV i nie rozumie że TV TO FIKCJA a nie codzienne życie w zwyczajności i rutynie, i dopóki nie zmieni podejścia to DALEJ BĘDZIE SAMA, a z wiekiem będzie tylko gorzej, potem będzie żreć prochy, i tak skończy swój marny żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc księżniczki
gość dziś Ja też nie mam faceta i smutno mi i źle. Już nie robię sobie nadziei, że to się zmieni. Zgłoś nie masz faceta bo nie chcesz, ty chcesz królewicza z bajki lub modela jak z seriali w TV, masz mózg wyprany, dlatego jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie się zaprzyjaźnie
gość wczoraj moge być twój przyjaciel, ale ty oczywiście nie chcesz, więc masz jak masz, i to na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.44 nadzieJI? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taką mam opinie
gość dziś Dlaczego nie masz znajomych, przyjaciół? Zgłoś bo ludzie to w wiekszości kur/wy, a innych trudno spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie raki zimują
gość dziś gdzie za granicą? ja też, ale pewnie gdzie indziej, ale pogadać sobie możemy jak masz ochote, używasz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że jest tyle samotnych kobiet, a ja żadnej nie mogę znaleźć, przytulić, zrobić kolację i powiedzieć, że wszystko będzie dobrze. Również pchne wózek sam.. Tak bardzo chciałbym się przytulić. Ja również płaczę dziś, oglądam filmy i nie zasnę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Mi w życiu się udało, ale często myślę o tym co by ze mną było gdyby było inaczej. Życie to też zbiór przypadków i mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej. Teraz kiedy patrzę na swoje życie z perspektywy czasu, widzę jak wiele jest dziełem przypadku i zbiegu okoliczności.... Samotność jest straszna, widzę co was omija i szczerze wam współczuję. Współczuję osobom wrażliwym i delikatnym bez względu na płeć bo szczególnie dla takich osób musi to być prawdziwy koszmar. Kiedy rano budzicie sie ale nie wiecie poco bo niema nikogo kogo byście obchodzili. Kiedy na ulicy, w parku, w markecie widzicie pary które uśmiechają się do siebie, trzymają sie za ręce, kiedy widać jak bardzo sie kochają. A wy nie macie nic. Bo co zastąpi uśmiech, ciepło czy dotyk kochanej osoby. Nie można przecież tego kupić... Praca ? Zabija czas, zaspokaja potrzeby finansowe ale nie zastapi ciepła i czułości.... Pusty dom, szara codzienność, brak perspektyw na lepsze. Trudno tak żyć. Strasznie mi przykro że tak jest. Ten przedświateczny czas tylko wzmaga w was smutek, że życie potoczyło sie nie tak jak tego chcieliście. Dlatego życzę wam wszystkim nieszczęśliwym żeby spełniły sie wasze marzenia, żebyście znaleźli to czego szukacie i żeby uśmiech nie znikał z waszej twarzy... Wiem że to tylko słowa i niewiele znaczą ale nic więcej pomóc nie mogę..... Trzymajcie się i pamiętajcie żeby jednak rozsądek górował nad desperacją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujemy za dobre rady Tobie rowniez zyczymy wszystkiego dobrego!! :-) zapomniales dopisac historii swojego szczesliwego malzenstwa :-) powtarzasz sie chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sywliaaa
11:45 dzieki za dobre zyczenia, ale przed nimi musiałes(aś) napisać, jacy to my bez pary jestesmy "nieszczesliwi"? To taki troche sadyzm z Twojej strony, albo zwykły brak wyczucia... Pocieszanie kogos nie polega na powtarzaniu mu: "Samotność jest straszna, widzę co was omija ", "Kiedy rano budzicie sie ale nie wiecie poco bo niema nikogo kogo byście obchodzili.", "Pusty dom, szara codzienność, brak perspektyw na lepsze." Po pierwsze mam perspektywy na lepsze, i tak samotność jest męcząca i troche straszna,ale bez przesady, nie jest to coś aż tak strasznego jak opisujesz. Na pewno nie poprawi sytuacji mojej i innych takich niesparowanych osob potwierdzanie ze dużo nas omija, i ze nie mamy perspektyw na lepsze , bo mamy, i może coś nas omija teraz , ale nie znaczy ze tego nie zaznamy, poza tym bycie singlem ma też dużo zalet których nie doświadczają ludzie w związkach... Dzięki za dobre zyczenia ale radze na przyszłość powstrzymac sie od podobnych komentarzy, bo raz - ze nie stwierdzają prawdy w wielu przypadkach, dwa - mogą kogoś wpedzic w depresje. To jest wbijanie komuś szpilek pod przykrywką bycia miłym i współczującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P1 na kazdym temacie powtarza dokladnie to samo, nie oplaca sie go czytac bo - wiadomo o czym bedzie nudny facet ktory nie ma wyczucia taktu a uwaza sie za drugiego po Bogu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha to prawda P1 i facet niby "szczesliwy "a od paru lat tkwi i pisze na babskim forum :-( facet pisze o tym, o czym marzy. a w rzeczywistosci jest samotny i zgorzknialy dlatego szpile w ludzi wbija tez Wam zycze i Tobie P1 wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan sie uzalac nad soba autorko. Twoj problem polega nie na beaku ukochanego alw na tym ze dalas sobie wmowuc ze jedyne szczescie to zycie w parze i ze 30 to starosc. Zesz qrfa, w normalnym swiecie po 30tce to zycie sie dopiero zaczyna. Zamiast glupawo biadolic zastanow sie jak mozesz sobie sprawic przyjemnosc: spotkanie z przyjaciolmi, nowy sport, oszczedzic kase na podroze, znalezc nowe hobby, rozwinac umiejetnosci i starac sie o lepsza prace. A nie ty siedzisz, marnujesz zycie, szukasz dziury w calym i robisz dramat jak jakas 19wieczna panienka. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid32
ja mam 32 lata, 3 lata temu rozpadł sie moj związek, bylem oszukiwany, nabawilem sie depresji i urazu do kobiet, wszystkie ktore znalem to materialistki. zero przyjacioł -kontakt zerwany przez moją ex. rodzina - niby jest, ale ... Chciałbym poznac jedną jedyną na dobre i złe. Ciagle mam nadzieje, ogolnie to cholernie smutno tak budzic sie rano i zasypiac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
david 32 nie pomylily ci sie niki? zalosny jestes ale cosmic sie mozna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to kur/wy, wiadomo od dawna, a życie singielki to dawanie doopy po kątach różnym typkom, szczególnie za korzyści różnego typu, żałosne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na tym forum jest jakis administrator? nalezałoby usunąć obraźliwe posty które poniżają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid32
gość dziś nie pomyliły mi się nicki. Co znaczy "cosmic sie mozna"? żałosny, pewnie trochę jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy na tym forum jest jakis administrator? nalezałoby usunąć obraźliwe posty które poniżają ludzi Zgłoś Nikt tu nie poniża żadnych ludzi, tylko kur/wiące się szmaty i inne patologie, a takie do ludzi się nie zalicza, więc żadne prawo nie zostało naruszone, daj se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawid32 dziś uważają że jesteś żałosny bo nie jesteś badboyem, a one tylko takiego akceptują który leje je po ryju, więc tak jesteś cienki bolek bo za dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kazdym takim temacie mozna poczytac odpowiedzi, ze autorka albo wybrzydzala albo nie chciala jakiegos nieudacznika albo brzydala i ze jest sobie sama winna itd. dobrze ze dziewczyna czy zona tego typa zdecydowala sie na niego (czyli tego brzydala i pustaka) i teraz udaje, ze jest z nim szczesliwa. a on poucza ludzi na forum jak ksiadz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 samotny debilu wypij resztki wczorajszego piwa i zupy z puszki i wypiertay zmarszcz jak w kazdy samotny wieczor malego freda i pisz dalej swoje zale :-) zalosny samotny desperat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych bab nic i nikt nie uszczęśliwi bo są píerdolnięte umysłowo, należy je tylko omijać aż zdechną a potem odlać się na ich szczątki, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to typowa księżniczka dla której "nie ma facetów", bo trudno dorwać milionera modela debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×