Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki lekarz

Polecane posty

Gość gość

Witam mam takie pytanie bola mnie plecy w dolnej czesci do jakoego lekarza powinienem sie zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto zacząć od lekarza pierwszego kontaktu aby otrzymać skierowanie na RTG kręgosłupa, później z wynikami udać się do ortopedy po odpowiednie leki lub do fizjoterapeuty zajmującego się bólami kręgosłupa. Często ból wynika z przeciążenia mięśni przykręgosłupowych i po terapii tkanek miękkich jest duża poprawa. Oczywiście zależy to od dolegliwości bólowych obecnie występujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam gabinety ortopedyczne w klinice promienistej w Poznaniu, mają tam świetnych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Z zawodu jestem ortopedą ale jak wiadomo całe życie trzeba się uczyć. Bardzo często odbywam szkolenia i mogę polecić bardzo fajny ośrodek szkoleniowy Lukomades w Gliwicach. Zawsze jestem zadowolony z każdego szkolenia jakie u nich odbywam, spotykam tam szkoleniowców którzy mają ogromną wiedze i potrafią ją przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam dr Mariusza Górę ze szpitala Orthos pod Wrocławiem. Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Mnie również męczył ból pleców w odcinku lędźwiowym, Pan Doktor szybko zdiagnozował problem i przedstawił kolejne kroki leczenia, dzięki którym szybko pozbyłam się problemu. Świetne podejście do pacjenta, polecam raz jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić specjalistów z Orthos pod Wrocławiem. doktor Patkowski pomógł mi na nowo cieszyć się życiem i ruszać się bez bólu, trafnie zdiagnozował, a następnie rozwiązał mój problem. serdecznie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z plecami oraz nogami miałem sporo problemów po zeszłorocznym wypadku, ale wizyta w Orthosport i leczenie (w tym rehabilitacja) u doktora ortopedy Karaczuna, przyniosło doskonałe rezultaty. Myślę, że jeśli poszukujecie kogoś sprawdzonego, to powinniście zapoznać się z tą placówką. W razie czego zlokalizowana jest w Szczecinie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×