Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Meandry uczuć

Polecane posty

Gość gość
Śmiać mi się chce, że sprawę morderstwa Fugen i Saliha rozwiązali Suhan i Cesur, a nie ten komendant, który nie chciał, by Cesur wtrącał się do śledztwa :D Nasza para to turecki Sherlock Holmes i doktor Watson ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
No to Tahsin długo nie pociągnie. Teraz to nawet jest mi go trochę szkoda. Suhan miała na sobie dziwną kreację, wyglądającą jak koszula nocna. W pierwszej chwili tak myślałam, że to koszula nocna i zaraz się przebierze :D Gdy tylko Cesur zbliża się do Rizy, od razu spod ziemi wychodzi policja, lub prokurator. Oni chyba mają jakieś czujniki, że wiedzą kiedy się pojawić. Ta Cahide to jednak ma jakiś problem ze sobą. Nie wiedziała o czym Korhan rozmawiał z Selen, a zrobiła dziką awanturę. Ona naprawdę jest bezczelna. Powinna się cieszyć, że mąż po takim oszustwie traktuje ją w miarę normalnie, a ona jeszcze żąda, by ją przeprosił. Ciekawe, jak potraktuje ją Tahsin, gdy pójdzie z pretensjami, że oddał hotel Rizie, a nie jej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Wczoraj pokazano, jak Adalet uciekła ze szpitala i dziwią mnie dwie rzeczy - gdy wychodziła z sali, strażnicy jej nie poznali? I ciekawe czym jak zapłaciła za taksówkę, skoro miała na sobie tylko fartuch i nie miała ze sobą żadnych pieniędzy. Jeszcze zastanawia mnie pewna rzecz. Riza siedział kilkanaście godzin w klatce i w końcu zgłodniał, więc poprosił Cesura o jedzenie. A pić to mu się nie chciało? Przecież bez jedzenia można wytrzymać dłużej niż bez picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanko - przeciez nasz serial, jak wiele innych, jest zwyczajnie odrealniony:D Dlatego tez straznicy w ogole nie zauwazyli roznicy miedzy Adalet, a Nezla:P Ja za to wczoraj ogladajac, zasmialam sie, ze jak Cesur zatrzymal sie na drodze, to oczywiscie zaraz nadjechala Suhan - ktozby inny mogl, przeciez to na nia czekal, wiec tylko ona mogla nadjechac:D I jak Ryza z klatki mowil do Suhan, ze zrobi wszystko, zeby zdobyc jej serce i zaufanie:D No i niebywala zmiana Hulyi - sprzedala dziecko, jak sprawa wyszla na jaw, to po prostu podrzucila je pod dom, a kiedy Tahsin jej zrobil wyklad i pozwolil zostac w rezydencji, to stala sie dobra mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
To prawda. Wystarczy spojrzeć na polskie seriale, które również są odrealnione. Z samochodami to jest o tyle ciekawe, że zawsze spotykają się w odpowiednim miejscu. Wczoraj na przykład Sirin jechała do Tahsina(albo do prokuratury, by na niego donieść, już się pogubiłam) i po drodze spotkała Tahsina. Takich sytuacji było sporo. Śmiać mi się chciało, jak Suhan była niepewna, czy spać w jednym łóżku z Cesurem i nie pozwoliła się przytulić. Skoro jest taka pruderyjna, to ciekawe dlaczego zaszła w ciążę z fikcyjnego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Cahide to jest truteń, masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Cahide jest okropną babą, ale chyba jednak mimo wszystko kocha Korhana. Dzisiejszy odcinek był komiczny. Mihriban i Bulent rżeli jak konie na wieść, że Tahsin stracił pamięć :D Zabawne było również, jak Korhan nie do końca chciał zajmować się ojcem, po tym jak go traktował, a Suhan zapytała, czy mają mu powiedzieć ,,nienawidzimy Cię''. Tahsin był takim pewnym siebie ważniaczkiem, a teraz stał się żałosny. I jeszcze Hulya, która wmawiała mu, że mieli romans :D Chciało mi się też śmiać, jak Reyhan wymachiwała nożem, a Cahide udawała, że się jej boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna ta aktorka. Chciałabym być taka czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka hejka hejka, dawno nie pisałam;) musiałam nadrobić odcinki z zeszłego tygodnia w sieci. Myślałam, ze Ryza zginał, ale nie (w sumie to co mnie dziwi:D). Tahsin nad grodem Adalet / ta scena mnie poruszyła. Kto otruł Suhan? Wyglada, ze Cahide, bo szła za Bulentem z butelka wody... A tak w ogóle, to meandry w tytule, to bardzo dobrze dobrane słowo. Cała akcja tak zręcznie skręciła na zupełnie inne tory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Banu!!!!:O:O:O Ale wiecie, ze jak pokazywali te postać w czerni, co podrzuciła truciznę do sypialni Cahide, widac było, ze to kobieta, szczerze mówiąc - myślałam kto to moze byc i pomyslałam, ze Banu, ale wydało mi sie to niemożliwe, no i w Tych czarnych spodniach miała jakies takie za grube uda jak na nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A tak w ogóle, to meandry w tytule, to bardzo dobrze dobrane słowo. Cała akcja tak zręcznie skręciła na zupełnie inne tory." To już inwencja twórcza naszych tłumaczy, bo oryginalny tytuł oznacza "Odważny i piękna" (lub piękny, trudno powiedzieć, czy dotyczy to Cesura i Suhan, czy tylko samego Cesura). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
Biedny Korhan ;( Dopiero co urodziło mu się dziecko, pogodził się z żoną. Był taki szczęśliwy... Nigdy nie zrozumiem scenarzystów, którzy uśmiercają takie postacie. Moim zdaniem to niepotrzebny dramatyzm. Scenarzyści mogli uśmiercić Rizę na statku, Suhan i Cesur wzięliby ślub i serial skończyłby się o kilka odcinków wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mysle, ze ta smierć Korhana to bezsens. A w poprzednich odcinkach Tahsin wyjawia Korhanowi, ze spędził przypadkowa noc z Nurhan, owocem tej nocy był wlasnie Korhan, przez co Tahsin musiał sie z nia ożenić...zostawić ukochana Mihriban; szkoda tylko, ze całe zycie to syn zjadał te gorzkie owoce żalu ojca, bo dziecko niczemu nie jest winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korhan nie żyje? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
gość 2018.04.26 Dokładnie. Jeżeli ktokolwiek zawinił to Tahsin puszczając się z Nurhan, podczas gdy był zaręczony z Mihriban. Strasznie udramatyzowali ostatnie odcinki serialu. Po co uśmiercili Korhana i wymyślili porwanie Suhan zakończone jej śpiączką i walką o życie jej i dziecka? W ogóle za dużo uwagi poświęcono temu psychopacie Rizie odbiegając od głównego wątku, jakim jest trudna miłość Suhan i Cesura. O wiele ciekawsze było rozdarcie Suhan między miłością do mężczyzny, a miłością do ojca, niż intrygi i zbrodnie psychola. Co do tytułu - oryginał brzmi ,,Odważny i piękna/y'', ale polski tytuł ,,Meandry uczuć'' również jest jak najbardziej trafny i nie dotyczy jedynie uczucia między Suhan, a Cesurem. Prawie każdy bohater serialu przechodzi przez meandry uczuć, gdy miłość przeplata się z gniewem, zazdrością, chęcią zemsty, czy nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Rozbudowanie wątku Ryzy to jakis przekaz o tym (chyba), jak bardzo zniszczyła mu psychikę i zycie odsiadka za niepopełniona wine, a to, ze tak sie zawziął na Cesura i Suhan, to tak jakby dlatego, ze to ojciec Cesura zjawił Sie w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie - gdyby go tam nie było, Adalet by go nie zastrzeliła, a Ryza nie zostałby wrobiony - Ryza chyba uważa, ze to ojciec Cesura jest winny wszystkiemu (bez sensu, ale Ryza chyba tak to cxuje). Ja i tak do tej pory nie rozumiem śmierci Fugen, scenarzystow niezłe poniosło, zreszta wiele sytuacji w serialu to jakis pijacki wid:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z najlepszych seriali po WS jak dla mnie :) .Szkoda tylko , że 1 seria jest tylko. Mogli rozwinąć dalej, no ale trudno. Nie wiem czy wy , ale czy oni w ostatnim odcinku nie zrobili za szybko? Tzn zginął ten Ryza i w sumie to koniec. Nie pokazali jak Suhan dowiaduje sie o śmierci ojca itp . Tak jakby mieli małą oglądalność jak w serialu Tylko z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:08 a po co napisałas co było w ostatnim? Skoro go jeszcze nie było w tv? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiem co bedzie ostatnim odcinku , dzięki wielkie gościu heh ,. Tak z innej beczki pytanie mam do was dziewczyny/chłopcy , czy może wiecie czy bedą na internecie takie urywki co sie działo poza kamerami? Takie śmieszne , jak bawili sie, śmieszkowali itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie skonczyl, szkoda:( Tahsin poświecił zycie, chyba poczuł, ze taka smierć da mu katharsis? Ale ten moment, kiedy w szpitalu podali sobie ręce z Cesurem - bezcenny. Scenarzyści mnie niezłe zaskoczyli z tym wybuchem kutra. Kiedy Ryza juz kombinował ucieczkę ze szpitala i zaraz znalazł sie chętny do pomocy sanitariusz - juz byłam zła, ze mu sie uda i scenarzyści znowu popłynęli, ale zaraz domyślilam sie, ze to Cesur zaplanował wszystko. Piękny happy end z tym, ze Suhan sie obudziła i ten słodki bobas:) Tahsin wyjawił Mihriban dlaczego zostawił ja w dniu ślubu - tutaj scenariusz troche poległ, bo skoro kilka miesiecy po ślubie Nurhan i Tahsina, pojawil sie na swiecie Korhan - to przeciez oczywiste było skąd ten nagły slub. Dziwne, ze nikt przez lata na to nie wpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda . Nie wiem jak wy , ale jak jakis jest bardzo fajny serial/film to szybko kończy sie a taki nudny to ciągnie sie wiecznością. Szkoda , że nie bedzie 2 serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 No np rano, tj po pytaniu na snadanie leci rodzinka, potem barwy szczęścia i znowu ten z ta dziwna oczata dziewczyna "tylko z toba"? :O tam To dopiero cuda sie dzieją i wszycsyv tylko ciagle Płaczą:D Od poniedziałku wchodzi nowy o 17, ale ma tylko 67 odcinków, wiec szybko sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
2018.05.04 Mihriban mogła myśleć, że Tahsin ją zdradzał zanim rzucił ją w dzień ślubu. O tak, podanie sobie rąk Cesura i Tahsina było piękną sceną. Ciekawe, czy gdyby Tahsin nie zginął, to w końcu dogadałby się z zięciem. Nie zrozumiałam też, jak to w końcu było z przybranymi dziadkami Cesura. Tahsin powiedział, że ich nie zabił, tylko wyszedł nie oglądając się za siebie. Nie rozumiem też ostatniej sceny z porodem Suhan. Gdy Cesur przyszedł do szpitala zobaczył płaczącą Sirin. Płakała ze szczęścia? Na to wygląda, bo gdyby jeszcze wtedy Suhan nie urodziła, tylko w momencie przybycia Cesura, to raczej nikt nie zdążyłby założyć ich synkowi ubranka :P Nie wiem dlaczego TVP nie wyemitowała końcówki ostatniego odcinka, w której Suhan, Cesur i mały Korhan wybrali się w rejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,że Korhan nie był synem Tashina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem,że był. Nie wiecie czy można obejrzeć serial w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sirin ryczała jak dziki osioł :D. Gdybym nie wiedziała, że wszystko dobrze się skończy, to byłabym pewna, że Suhan i mały umarli. Prawdę mówiąc, ten wybuch na łodzi był tak sztuczny, że aż śmieszny :P. Moim zdaniem, Tahsin i Ryza mogli wpaść do wody i dramatycznie utonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zrobią 2 serie i jak ryza powraca :D ,nie zdziwiłbym sie haha :) . Odcinki są na youtube , można oglądać :) . Według mnie to 2 najlepszy turecki serial po WS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierć dziadków Cesura - Tahsin podpalil ich w domu :-/ i odszedł nie oglądając sie za siebie... Mihriban ani razu nie powiedziała, ze Tahsin mogl ja zdradzać, tylko chyba przez te lata myślała, ze skusił go majątek rodzicow Nurhan; w kazdym razie - przez cały serial ani razu (dla mnie dziwne) nie mowila nic, ze wiąże błyskawiczna ciąże Nurhan z tym, ze To dlatego Tahsin ja zostawił w dniu ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka tureckich seriali
dziś Czyli ich zabił, a mówił, że tego nie zrobił. Nie wiem, może Mihriban myślała, że Korhan jest wcześniakiem ;) Oglądaliście Zranioną miłość? Tam w ostatnim odcinku główny bohater też się wysadził, a jego wróg wyleciał w powietrze. Jednak wszystko wskazuje na to, że przeżyli wybuch, skoro zrobili drugą serię(jeszcze jej nie emitowali w tv), więc z Meandrami uczuć mogłoby być podobnie :D Mogliby nazwać ją Meandry uczuć 2 - Powrót Rizy :P Zaczęłaby się sceną, w której Cesur i Suhan z dzieckiem zatrzymują się na jakimś lądzie i zauważają tam Rizę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×