Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różowe plamienie w w 3 tygodniu ciąży? Powód do niepokoju?

Polecane posty

Gość gość

Cześć wystąpiły u mnie plamienia takie jasno różowe z tym że tylko pod wieczór przez cały dzień nic czysto ogólnie w ciągu dnia mam bóle w podbrzuszu lecz nie mocne skurcze. Wczoraj po stosunku też były ale nie wiem czy byly spowodowane stosunkiem czy to ta imitacja miesiączki czy coś gorszego.Teoretycznie dzis powinnam miec miesiaczke tak mniej więcej. Czy to mogą być plamienia imitujące brakującą miesiączkę? Czy raczej coś poważniejszgo? Wczoraj moja beta wynosila 45.4. Prosze o pomoc dziewczyny z mężem jesteśmy mocno zaniepokojeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez 3ci tydzien ciazy to juz dawno po terminie okresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem o tym ostatni normalny okres mialam 21.10 , pozniej nic i 13.12 lekarz stwierdzil bardzo wczesną ciąże ale gdzieś czytalam ze takie plamienia rozowe na poczatku ciąży mogą imitować okres. Więć czy takie plamienia sa normalne i do tego bol lekki podbrzusza czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w 3 tygodniu to dochodzi do zaplodnienia/zagniezdzenia. Moim zdaniem pozostaje czekac, moze to tylko plamienie implantacyjne. Troche za wcześnie zrobilas ta bete, do terminu miesiaczki nie ma co mowic o ciazy, bo wiele ciaz sie nie zagniezdza dobrze nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nigdy nie jest normalne. I nie jest tez normalny stosunek w trakcie wczesnej ciazy. Jakbys nie wiedziala to orgazm = skurcze macicy. A skurcze macicy powoduja usuwanie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, w 3 tygodniu to dochodzi do zaplodnienia/zagniezdzenia. Moim zdaniem pozostaje czekac, moze to tylko plamienie implantacyjne. Troche za wcześnie zrobilas ta bete, do terminu miesiaczki nie ma co mowic o ciazy, bo wiele ciaz sie nie zagniezdza dobrze nawet. x Nie glupia. Do implantacji zarodka w macicy dochodzi ok 7-9 dni po zapłodnieniu.. Ona jest w trzecim tygodniu ciazy, a nie w 3cim tygodniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj, bo wprowadzilas w blad. Jesli ostatnia miesiaczke mialas 21.10 to jest to 8 tydzien ciazy i zarowno rozowe plamienia i beta 45 sa bardzo niepokojace. Najlepiej jedz do lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki 8 tydzien? :D ty sie liczyc naucz babo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Nie, w 3 tygodniu to dochodzi do zaplodnienia/zagniezdzenia. Moim zdaniem pozostaje czekac, moze to tylko plamienie implantacyjne. Troche za wcześnie zrobilas ta bete, do terminu miesiaczki nie ma co mowic o ciazy, bo wiele ciaz sie nie zagniezdza dobrze nawet. x Nie glupia. Do implantacji zarodka w macicy dochodzi ok 7-9 dni po zapłodnieniu.. Ona jest w trzecim tygodniu ciazy, a nie w 3cim tygodniu cyklu... Xxx Ty tak na serio? A wiesz od kiedy liczy sie ciaze? Pierwszy dzien ciazy to pierwszy dzien ostatniej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trolu z 18:13, wejdz sobie w pierwszy lepszy kalkulator ciazowy. Radze sie doedukowac bo wprowadzasz zamet swoja niewiedza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xxx Ty tak na serio? A wiesz od kiedy liczy sie ciaze? Pierwszy dzien ciazy to pierwszy dzien ostatniej miesiaczki. x Nie, tak liczylo sie dziescia lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, spoko. To moj lekarz i szpital jakis zacofany. Koncze dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O patrz to moj lekarz tez zacofany bo mi liczyl ciaze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki oj oj ale ci lekarze glupi a kalkulatory ciazy jeszcze glupsze oj oj ja pie'rdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uprawiaj seksu na razie i idz do lekarza czym predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O patrz to moj lekarz tez zacofany bo mi liczyl ciaze od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki oj oj ale ci lekarze glupi a kalkulatory ciazy jeszcze glupsze oj oj ja pie'rdole x to p*****l, moze odswiezysz informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat to chyba jakaś durna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam sie martwic tymi plamieniami ? Czy raczej to sa plamienia implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plamienie to ty w mozgu masz chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie prowokacja tylko obawy kobiety która starała się o dziecko i to jej pierwsza ciąża więc prosiłabym o wyrozumiałość. Lekarz na pierwszej wizycie stwierdzil ze owulacja byla opozniona hcg dnia 12.12 bylo na poziomie 8,92 48h pozniej bylo 16.14 a 96h pozniej bylo 45.4 lekarz stwierdzil z rosnie na styk al książkowo jak narazie tylko martwią mnie te plamienia i bole lekkie w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a było sie ****** we wczesnej ciazy? twoj wybitny doktorek nie przestrzegl ze skurczami macicy mozesz poronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz sie martwic, w 8 tyg nie ma plamien implantacyjnych i beta powinna byc duzo wyzsza niz 45. Chyba, ze sie przesunela owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos słabo ci na tym dziecku zalezało skoro wolalas poronic niz sie z seksem wstrzymac. obrzydliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bylo komentowac? nie masz pojecia to sie nie udzielaj z swoimi swietnymi poradami. Świetne porady dla wystraszonej osoby i oczywiscie słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze są obrzydliwe, zamiast doradzić coś i wziąć temat na poważnie mam wrażenie że siedzi tu banda niedorobionych nastolatków które nie mają pojęcia o ciąży oraz o jej przebiegu. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna byc tak podłym i przejmowac sie dzieckiem mniej niz własną cipą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec jesli wiesz, ze owu sie az tak przesunela to zostawmy ta betę, tydzien tez lekarz musi ustalic z usg. Ale plamienie jasnorozowe to nigdy nie jest normalny objaw. Moze to nic nie znaczy, ale jedz do tego lekarza jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minitoruj bete -slaby przyrost moze oznaczac ciaze pozamaciczna. U mnie wlasnie tak bylo potem zaczelo sie plamienie ktore przerodzilo sie w krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×