Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zorzapolarna

Wczesna ciąża

Polecane posty

Witam, chciałabym posłuchać waszych historii o wczesnej ciąży. Wątki już były podejmowane wcześniej, ale żaden nie zaspokoił moich oczekiwań. Ja mam policystyczne jajniki, a co się z tym wiąże miesiączki co 2-3 miesiące i macice dwurożną. Jednak udało mi się zajść w ciążę w drugim cyklu w 33dniu. Brałam suplement z inozytolem i kwasem foliowym. Test ciążowy zrobiłam w 10 dniu po owulacji, która była potwierdzona testami owulacyjnymi i pomiarem temperatury. 10dnia- wieczorem pozytywny, druga kreska jasna 11-rano pozytywny, druga kreska jaśniutka 12- rano pozytywny, druga kreska jasna, dodam że był to test innej firmy. 14- wieczorem test z prawie niewidoczną drugą kreską Oprócz tego tkliwość piersi. Od 10dnia po owulacji ciągnie mnie w podbrzuszu, mam bóle jak na miesiączkę, które występują periodycznie w odstępach oraz miałam dwie plamki brązowej wydzieliny w ostatnich dwóch dniach. Czy to normalne objawy wczesnej ciąży? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne testy świadczą o ciąży. Ten ostatni może miał inną czułość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co dziennie robisz test skoro wychodziły pozytywne?i tojeszcze prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .tez mam pcos i tez moje testy gdy podejrzewalam ze zaszlm w ciaze warniwaly z 11 testów 9 wyszlo negatywnie tylko dwa pozytywne i to nie byly testy ostatnie tylko takie które po czasie pokazly druga kreskę . Teraz jestem w 4 miesiąc ciąży wiec jednak to byla ciaza sadze ze jestes w ciąży plamienie swiadczylo o zagniezdzeniu sie zarodka ja sama nigdy go nie miałam ani otzy pierwszej ciąży ani w tej obecnej ale wiem ze tak to się objawia miałam za to bardzo tkliwe pierwsi bardzo szybko i w dniu okk 33 dc wtedy kiedy mysllm ze mogę dostac okres bo z pcos to ciężko sobie cos zaplanować . To bolal mnie brzuch jak na okres ok 3 dni potem dostałam grzybicy pochwy a to niby tez jest oznaka wczesnej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wyniki testów ciążowych wyszły u mnie pozytywnie po pół godzinie, stąd moje mieszane uczucia.. Zrobiłam test z krwi, ale wynik będzie za tydzień. Zrobiłam również mocz na posiew, ale wynik wyszedł bez skarg. PS gdyby was codziennie bolał brzuch, a wynik testu wychodził pozytywny po pół godzinie to też byście się zastanawiały dużo. Wizyte u lekarz mam dopiero za dwa tygodnie, gdyż mieszkam w niedużym miasteczku. Lekarz rodzinna kazała mi leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień masz czekać na wynik bety??? Co to za labotorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój testy tez wychodzily po czsie neden dopiero na drugi dzień byl widoczny dlatego juz wtedy wiedzislsm ze cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha niezla sciema. Wyniki bety za tydzien. Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betę mozna juz odebrac na drugi dzień a nawet w ten sam jesli zrobilo sie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co robisz testy przed spodziewana data okresu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak chciałam zrobić beta hcg to tez musialabym czekac tydzien na wynik. Zrobilam zwykle hcg na potwierdzenie ciąży i to bylo na drugi dzien. Rowniez mieszkam w malym miasteczku ale w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×