Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość11122

Ostre bóle(skurcze) brzucha i biegunka

Polecane posty

Gość gość11122

Witam mam problem z brzuchem a mianowicie mam 14lat(chłopak) i często (1-2 razy w tygodniu ) miewam straszne skurcze brzucha, po kilkudziesięciu skurczach przychodzi mega biegunka. Po niej wszystko ustępuje i mogę normalnie funkcjonować. Bóle są niekiedy tak silne, że czuję jakbym miał zaraz zemdleć. Szukałem już wszędzie przyczyn ale nikt nie opisuje tego w sposób taki jaki u mnie występuje. Wie ktoś może cos na ten temat? Co to może być i jaka jest tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz tutaj - http://stopbiegunce.pl/ostra-biegunka-na-co-zwracac-uwage-podczas-choroby/ Masz dokładnie opisane krok po kroku, jak to działa, czego używać i jak reagować. Biegunka wymaga szybkiej reakcji, zdrowego rozsądku. Jeśli masz ostrą biegunkę to nie bawisz się w testowanie nowych metod, tylko po prostu jak najszybciej bierzesz sprawdzony lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takiej sytuacji konieczne orsalit dla dorosłych i węgiel.Nie brałabym sztucznych wstrzymywaczy bo przez biegunkę orgaznim oczyszcza się np. z wirusa i toksyn. Do tego dieta i jak najwięcej do picia,najlepiej zwykłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj diagnozy w Internecie. Jeśli masz aż tak silne bóle brzucha, a potem biegunki, konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej gastrologa. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedmówca bardzo dobrze mówi, przy takich bólach i biegunkach to najlepiej do lekarza. Przyczyną też może być stres. U mnie podobne objawy lekarz rozpoznał jako zespół jelita drażliwego. U mnie dobrze sprawdza się zmiana diety i probiotyk z drożdżami s.boulardii, Biopron. Te drożdże u mnie bardzo ładnie hamują biegunki. Ale najpierw do lekarza, żeby wykluczył poważniejsze przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu to bym się wybrała do apteki i zakupiła wyrób medyczny Intesta http://www.intesta.pl/ . Stymuluje motorykę przewodu pokarmowego oraz sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit i wspomaga produkcję śluzu chroniącego ściany jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×