Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy przez internet można poznac kogoś wartościowego?

Polecane posty

Gość gość

Czy w ten sposób spotykają się ludzie bardzo nieśmiali i wycofani z życia, którzy nie mają szans poznać kogoś w realnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że się nie da. I to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wynika to z wielu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka spotkań przez internet z kobietami. Kobiety nie są szczere. Przerabiają zdjęcia, kłamią co do wagi, często są bezrobotne i bez żadnych zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, ino się natrudzisz bardzo, bo wartościowi są jak złote runo albo święty graal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy pisze p wartościowych ludziach a nikt nie wie co ma na myśli tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet samych debili poznasz taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, tylko trzeba konsekwentnie dążyć do celu i poszukiwać aż ktoś dotrze do Twojego serca. Jeszcze są wartościowi ludzie. Jakie cechy są dla Ciebie wartością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, w necie same zboczone koniotrzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Ja poznałam, chociaż szczególnie jakoś nie szukałam. Chciałam tylko rozmowy. To najbardziej interesujący człowiek, jaki stanął na mojej drodze. Mimo, że nigdy nie będziemy razem, nie żałuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.20 Czy w ten sposób spotykają się ludzie bardzo nieśmiali i wycofani >>>> bardzo nieśmiali i wycofani nie poznają się w żaden sposób, ani w realu ani w necie, miszą dojś do źródła bycia bardzo nieśmiali i wycofani aby się rozluźnić i otworzyć, wtedy szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdzie? jak? i kogo? jak jest interesujący? nie zawsze trzeba się spotykać, myśle że wielu wystarczy rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można. Rozmowa przez internet, spotkanie, z czasem zakochanie się w sobie nawzajem i poimo tego, iż nie możemy być na codzień ze sobą to nie zamieniłabym go na nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którzy to?Chętnie poznam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:48 Poznajesz to po sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, w końcu większość tak o sobie samych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to był rok 2000 to rozumiem takie pytanie, bo net był nowością ale teraz? A czy na przystanku, w pracy, w klubie, w bibliotece można poznać kogoś wartościowego? Przecież to ci sami ludzie! Przez internet nawet szybciej wylowisz wartościową osobę, bo w realu przeważnie każdy jest sobą a tutaj kim chce. Jeśli to co pisze tutaj okaże się też w realu tzn że osoba była szczera choć nie musiała, z tym że najpierw spotkasz tabuny nieszczerych osób, potrzebna cierpliwość ale się opłaci. Bo ta sama nieszczera osoba tutaj gdy ja spotkasz najpierw w realu będzie mniej więcej szczera bo musi i nie dowiesz się że ma skłonności do kłamstwa, jak zaufasz to wtedy okłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie zbyt skomplikowane jak na ósmą rano w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można tylko na kafe nie przyznają się do tego :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie kiedyś było więcej normalnych ludzi a teraz jak chcesz z kimś pogadać to ciężko, na kafe tym bardziej albo swiry, albo zboki,albo klamcy w różnym przedziale wiekowym od 19-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można znaleźć w internecie osobę (lub osoby), która będzie, po dłuższym poznaniu, szczególnie bliska. Odkąd tylko korzystam z internetu, udało mi się poznać kilka takich osób. Poznałam je na forach (ale nie na Kafeterii) oraz Facebooku. I te znajomości/przyjaźnie można już liczyć w latach. Na forach jest często tak, że wielu ubiera maski, żeby się dobrze zakamuflować, ale po wymianie adresów e-mail, na przykład, okazuje się, że te osoby są naprawdę w porządku. Owszem, są też i tacy, którzy szukają prowokacji, wyłącznie seksu, czy innych, nieciekawych sytuacji, ale, przecież, nie ma wymogu, by z kimś takim się kontaktować. Każde miejsce jest dobre, by poznawać innych, podobnych do siebie. Internet daje takie możliwości, i bardzo dobrze. A uważać trzeba wszędzie. Są ludzie w porządku, i są też tacy, co niezbyt. Ale nigdy nie powiem, że w internecie siedzą wyłącznie sami nieciekawi osobnicy, bo tak nie jest. Trzeba szukać, to się znajdzie. Może nie od razu, ale poszukiwania bywają naprawdę fajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten co masuje to liczy się? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chętnie poznał innych tylko ludzie są jakieś dziwolągi, pytają o podanie kontaktu, podaje go, ale się nie odzywają a sami nic nie podają, myśle że 1 na 100 dłużej pogada ale nawet tacy po paru tygodniach/miesiącach odpadają, więc trzeba zawsze się sporo natrudzić aby kogoś pasującego poznać, kwestia czasu i cierpliwości, to napewno nie jest dobry sposób dla ludzi łatwo się poddających bo trzeba przejść przez naprawde sporo niewypałów aby dotrzeć do kogoś przyzwoitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, koleżanka poznała chłopaka na forum studenckim. Nie radziła sobie z jakimś przedmiotem i gościu jej wyjaśniał coś tam, później przeszli na prywatne wiadomości, w końcu za pomoc zaprosiła do na pizzę. Spotykali się czasem, on jej w innych sprawach pomagał, zaczął bywać w akademiku. Dziś są małżeństwem, pracują, mają dwie córki, w wychowaniu których pomaga jego matka. On zarabia ze cztery średnie krajowe, ale łeb zawsze mia i do nauki i do interesów. Bo na kafeterii nie znajdziesz napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, ja zalogowałam, się online, żeby zapomnieć o kimś, kogo myślałam, że lubię. Poznałam kilku dziwakow, miałam już z tym kończyć, ale jeszcze poszłam na ostatnie spotkanie. I od tego momentu jesteśmy niemal non-stop razem. Właśnie wprowadzamy się do wspólnego mieszkania. Cieszę się, że byłam online, bo nie mam pojęcia jakbym mogła go znaleźć w realu, a odkąd go znam jestem cały czas szczęśliwa- uczucie do tej pory mi nie znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie kobiety oglaszaja sie na wolny seks i prostytucje natomiast mezczyzni roochacze oglaszaja sie by zaliczac a porzadni mezczyzni raczej wycofuja sie z relacji z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×