Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudno się dziwić

Jesteście same bo

Polecane posty

Gość trudno się dziwić

robicie z siebie "mięso" które ma być porządane i roohane, robicie z siebie "rzeczy" które chcą być traktowane przedmiotowo, walicie na gęby kg mejkapu, stroicie się jak ostatnie kur/wy, doopa i cycki na wierzchu, a potem dziwicie się że faceci traktują was jak szmaty, same to powodujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te facet, ty masz duży kłopot ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se to ci ulzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdą babe boli prawda rzucona prosto w jej ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ryja to masz ty frajerze. Nudny już jesteś ciągle z tym samym tekstem ; jesteście same bo........... Załosna jest ta twoja z d**y wzięta filozofia. Juz sam nie wiesz co wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol haha. To ty siedzisz na babskim forum wpisując te swoje farmazony więc to ty na pewno masz ryj. I siano w chorym łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Jesteśmy same bo nie chcemy brać byle czego. Tak ciężko to pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ryja to masz ty frajerze. Nudny już jesteś ciągle z tym samym tekstem ; jesteście same bo........... Załosna jest ta twoja z d**y wzięta filozofia. Juz sam nie wiesz co wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama, bo faceci maja za duze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz bo chce wiedzieć
gość dziś jestem sama, bo faceci maja za duze wymagania Zgłoś a kto ci tak powiedział??? TV i babskie czasopisma? Jakie niby te wymagania mają faceci? Pomijam patologie i typowych zboków czy badboyów i innych "graczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz bo chce wiedzieć dziś faceci tylko i wylacznie. Nigdy nie bylam z zadnym zwiazku. Kazdemu cos nie odpowiadalo we mnie, ja nie odpowiadalam nigdy zadnemu. Jak pytalam "jakiej kobiety szukasz" to dostawalam za kazdym razem liste wymagan i nigdy nie spelnialam tych wymagan. Kazdy facet mnie pierwszy olewal, konczyl znajomosc, ucinal kontakt. Nigdy nie bylam z zadnym przez to w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne pytania dla ciebie
gość wczoraj proste pytania.... gdzie tych debili poznawałaś?, oraz jakie mieli listy wymagań ci księciowie których to wymagań rzekomo nie spełniałaś? oraz jakie masz cechy do zaoferowania facetowi, dobre oraz złe? jaka twoja największa wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj nie byłaś nigdy w związku i ty uważasz że znasz się na facetach???? uważam że masz tylko teorie a nie doświadczenia praktyczne. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne pytania dla ciebie dziś gość wczoraj proste pytania.... gdzie tych debili poznawałaś?, oraz jakie mieli listy wymagań ci księciowie których to wymagań rzekomo nie spełniałaś? oraz jakie masz cechy do zaoferowania facetowi, dobre oraz złe? jaka twoja największa wada? x wszedzie, w pracy, w internecie, na miescie, na portalach randkowych .... Mam do zaoferowania mezczyznie milosc i tego samego oczekuje a nie kalkulacje ze kobieta "musi" wygladac tak i tak , byc taka i taka, robic to czy to to wtedy sie z taka spotka, potem przespi a gdzie jakies uczucie?, wiezi nie buduje sie na takich kryteriach ... wad mam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj nie byłaś nigdy w związku i ty uważasz że znasz się na facetach???? uważam że masz tylko teorie a nie doświadczenia praktyczne. Ile masz lat? x gdzie napisalam, ze znam sie na facetach? napisalam, ze wszyscy faceci mnie olewali przez 30 kilka lat, z reguly drugiego spotkania nie bylo a co tu mowic w ogole o zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma tak samo
Mam do zaoferowania mezczyznie milosc i tego samego oczekuje a nie kalkulacje ze kobieta "musi" wygladac tak i tak , byc taka i taka, robic to czy to to wtedy sie z taka spotka, potem przespi a gdzie jakies uczucie?, wiezi nie buduje sie na takich kryteriach ... wad mam sporo >>>> facet też ma do zaoferowania kobiecie milosc i tego samego oczekuje a nie kalkulacje ze facet "musi" wygladac tak i tak , byc taki i taki, zarabiać tyle a tyle, robic to czy to to wtedy sie z takim spotka, potem przespi a gdzie jakies uczucie?, wiezi nie buduje sie na takich kryteriach ... wad każdy facet ma sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś olewali ciebie czy ty grałaś niedostępną księżniczke i ich olewałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś olewali ciebie czy ty grałaś niedostępną księżniczke i ich olewałaś??? x nigdy nikogo nie gralam, nigdy nie uwazalam sie za ksiezniczke, zawsze to faceci mnie olewali, ignorowali, zbywali, nie interesowali sie mna w ogole,nie chcieli sie spotykac ze mna nie zapraszali na radki, nie podrywali, NIC nie bylo z ich strony, dlatego nie mialam nigdy faceta, nie bylam nigdy w zwiazku, nigdy nie spotkalam faceta, ktoremu by moja osoba odpowiadala i chcial ze mna byc czy nawet blizej poznac, nie bylam w zwiazku nawet 1 dnia, zawsze znajdywala sie inna, lepsza pod jakims wg facetow wzgledem, wiec raczej nie jestem w typie facetow, nie lapie sie w kryteria mezczyzn ani wymagania ktorych nie spelniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.23 pisz bo chce wiedzieć dziś faceci tylko i wylacznie. Nigdy nie bylam z zadnym zwiazku. Kazdemu cos nie odpowiadalo we mnie, ja nie odpowiadalam nigdy zadnemu. Jak pytalam "jakiej kobiety szukasz" to dostawalam za kazdym razem liste wymagan i nigdy nie spelnialam tych wymagan. Kazdy facet mnie pierwszy olewal, konczyl znajomosc, ucinal kontakt. Nigdy nie bylam z zadnym przez to w zwiazku. nie jesteś sama, jest nas więcej, trzymaj się! ostatni, z którym mogłam być skreślił mnie, bo uważa że już jestem niepłodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci za wiele blachych bzdur skreslaja kobiety, sa wybredni i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet normalny
gòwno prawda, nie wezme palaczki lub alkoholiczki czy innej kur/wy jak sam tego nie robie, bo na co mi taka? patologia niech z patologią się dobiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wytłumasz mi co "myślisz" że z tobą jest nie tak i dlaczego tak się dzieje? czy wyglądasz na niedostępną lalke? masz kiepski charakter? dużo gadasz albo nic? poznajesz debili? a jak tak to gdzie ich poznajesz? wiesz jaka jest definicja niepoczytalności...... robić ciągle to SAMO i oczekiwać innych rezultatów. Jeśli robisz coś co nie działa a chcesz inny rezultat to czas zmienić strategie. Tak działa męska logika, ale czy też kobieca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przyciagam mezczyzn swoja osobowoscia. Mezczyzni nie lgna do mnie tak jak do innych kobiet. Jakis jest powod. ... moze to, ze ... Nie jestem wulkanem energii, spontanicznosci i entuzjazmu. Za to juz niejeden mnie kopnal w du...pe i w sumie mnie to nie dziwi. Mam kiepski charakter. Nie mam wielu zalet. Wiecej mam cech niepozadanych przez mezczyzn. Nie mam tych pozadanych cech. Nie nadaje sie na pania domu ani zone ani kochanke. Na lalke nie wygladam, wiec nie mam brania. Duzo nie gadam. Nie pociagam mezczyzn, nie intryguje. Jestem nieciekawa. Facetow poznawalam przez interenet, umawialam sie na randki z portali randkowych, tylko tam widzialam mozliwosci poznania kogokolwiek. Na co dzien nikt mnie nie podrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurczę,mam tak samo, siostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy wszystkie macie tak samo, bo te same błędy ciągle powtarzacie jak szwajcarski zegarek, czas pomyśleć o innej strategii chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa zbyt glupie by zrozumiec ze same niszcza sobie szanse na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj problem taki że one nie widzą tej swojej głupoty, dlatego ją ciągle powtarzają bidulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to jaką ty masz tą osobowość że aż facetów nią odpychasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj to jaką ty masz tą osobowość że aż facetów nią odpychasz???? x Nie mam w sobie ani jednej cechy, ktora odpowiadalaby mezczyznom. Juz nawet nie chce mi sie umawiac na kolejne randki, ktore koncza sie niczym. Wymiana kilku smsow i koniec rozmowy. Jedna randka przewaznie i koniec znajomosci. 34 lata juz prawie i brak zwiazkow na koncie. Moj ojciec czeka az mu ziecia przedstawie, rodzina sie dopytuje, a tu nadal nic. Kolejna rzecz - brak celow zyciowych, nic w zyciu nie osiagnelam, to tez wielu facetom nie odpowiada. Brak obycia z facetami, nieumiejetnosc budowania relacji z mezczyznami. Czarno to widze. Juz nawet nie pisza do mnie na portalach, chyba wszyscy jako-tako wstepnie zainteresowani po zdjeciu napisali, a reszta facetow z portali szuka nie mnie. Zmiana portalu tez niewiele co zmienia, nie podwyzsza moich szans u plci przeciwnej, bo jako kobieta jestem nieciekawa dla mezczyzn. Nic ich we mnie nie pociaga nic nie intryguje. Nie umiem flirtowac, nie ma poczucia humoru, nie jestem przebojowa. Nie umiem soba zainteresowac zadnego mezczyzny. Z wygladem tez szalu nie ma ... tak to mniej wiecej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy samo, bo jestesmy brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×