Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to naprawdę takie dziwne?

Polecane posty

Gość gość

Studiuje i pracuje w stolicy Niemiec. Ja dostałam propozycję pracy wraz z połączeniem studiów, mój chłopak postanowił wyjechać ze mną również pracuje i studiuje. Mieszkamy razem,żyjemy razem. Jutro wieczorem wracamy na święta. Ale każde do swoich domów. Może spotkamy się w pierwszy dzień świat, ale wigilię każdy chce spędzić ze swoją rodziną. Moja babcia stwierdziła, że taki związek to nie związek,bo wigilię powinno jeść się razem. Serio? To takie dziwne,że każde chce być z rodziną, której nie widział kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasze życie i wasze wybory. Skoro wam to odpowiada to wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopiero chłopak a nie mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak chłopak mamy dopiero 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie mieszkała z byle kim tylko z ukochaną osobą, a święta spędzam z ukochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki nie wyszlam za mąż, to z chłopakiem spedzalismy wigilię osobno, kazdy ze swoją rodziną. po ślubie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my odwrotnie. Gdzieś tak od drugiego roku razem spędzaliśmy Wigilię wspólnie raz u jednych, raz u drugich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej syn żyje z partnerką bez ślubu,mają dziecko. To raczej jego ciśnie mu ślubowi,na mnie nie skupia aż takiej uwagi. Wiadomo najpierw starsi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie tylko para zakochanych. Nie macie slubu ani dzieci. Nic dziwnego w tym. Wasz wybor po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech skupi się na synu, a Wam młodym da spokój z tymi uwagami:). Cóż to pokolenie tak ma, mnie to babcia zawsze dyskretnie wypytywała czy byłam w niedzielę w kościele :D a u mnie znowu dla wszystkich było oczywiste, że dopóki nie jesteśmy małżeństwem to każdy u siebie spędzał wigilię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo jak ty i nie widzę w tym nic dziwnego.. nie chciałabym spędzać wigilii z rodziną partnera kiedy swojej nie widzę prawie cały rok, siebie mamy na co dzien, dzieci ani slubu nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go8ść
a babcia nie mowi synowi ze co to za zwiazek,. ze. jkaby sie kochali to by slub wzieli? a tobie wypomina jakas wigilie. ja z mezem przed slubem. mieszkalismy razem przez 5 lat i zawsze wigiliw spedzalismy osobno a pochodzimy z innych regionow.. ja ze slaska a maz z wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu również truje. Mieszkamy 10 km od siebie. Z rodzicami widziałam się osobami raz 4 tygodnie temu i po prostu chce spędzić z nimi trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem mężatką i wigilię każde spędza u swojej rodziny, tak już parę lat. Później wyjeżdżamy razem. Święta nie mają dla nas żadnego religijnego znaczenia. To tylko wolne i okazja do spotkania rodziny. Może to i dziwne, ale dla ludzi dziwny jest każdy kto robi, to na co ma ochotę i nie ogląda się na "stado"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz babci, ze chlopakiem macie siebie na codzien, a rodzine widzisz od swieta i chcesz skupic sie tylko na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy robi jak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury kto dodaje propozycję z Polski pracę w Niemczech i jeszcze studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.43, jestem ze stada, Wigilia dla mnie to najwspanialszy dzień w roku "jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy" nie wyobrażam sobie go bez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×