Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekkie plamienia krwawienia w 1 mc ciąży

Polecane posty

Gość gość

Hej czy któraś z was plamiła lub lekko krwawiła na początku ciąży w 1 miesiącu? mam plamienia od 3 dni takie bardzo skąpe akurat w tych dniach powinnam dostać okres tak by wypadało. Czy to może byc oznaka wczesnego poronienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamilam ale zwykle gdzieś kolo 6-7 tygodnia. Dodawałam duphaston i przechodzilo. Jestem w 18 tygodniu drugiej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak najbardziej moze to byc poronienie. Do lekarza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja krwawiłam mocno ale w 6-7tygodniu najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza bez sensu bo i tak ciąży na usg nie potwierdzi. Lepiej zrobić bete i sprawdzić jak przyrasta. Może taka Twoja uroda że plamisz na poczatku ciąży tak jak ja plamilam. Mój lekarz wysłał mnie na bete bo nie widzial nic w macicy a duphastonu w ciemno nie podał. Zrobiłam trzy bety. Wszystkie ladnie przyrastaly ale caly czas plamilam. Dopiero po tygodniu z wynikami bety poszlam znowu do niego i już bylo serduszko. Dostalam duphaston i wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszly wyniki bety i 18.2 mialam 45.4 a dzis 21.12 mam tylko 56.16... czy któraś z was tez miala taki niski przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ale przy tak niskim przyroscie po 3 dniach raczej nic z tego nie bedzie :-( nie martw sie, tak sie zdarza... ja tez przez to przechodzilam :-( o tyle dobrze, ze to bardzo wczesny etap i powinnas oczyscic sie sama, nie trzeba bedzie zabiegu. Ja sie oczyscilam sama, a w nastepnym cyklu znow zaszlam w ciaze tym razem bezproblemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam test ciążowy ktory wczesniej wychodzil negatywnie z tej firmy a teraz wyszedl pozytywny co prawda nie jest o wyrazna krecha ale bardzo blada kreska ale jest (pewnie dlatego ze to nie jest poranny mocz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plamiłam i krwawiłam od terminu miesiączki do 3 miesiaca ciąży. Każdego dnia drżałam o ciążę. Teraz moje maleństwo słodko śpi obok.:) Mam nadzieje ze u Ciebie tez skonczy sie dobrze. Bralam duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po poronieniu testy jeszcze jakiś czas wychodzą pozytywnie bo jest jeszcze obecny hormon ciążowy w organizmie. To zupełnie normalne. Przyrost bety jest zbyt niski, nie wróży to nic dobrego. Za dwa dni dostaniesz "spóźniony okres".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja plamiłam na brązowo dosyc mocno przez 5 dni a potem samo przeszło:) i oczywiscie to byla ciąża. W 6 tc bylam u gina i bilo juz serce:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten przyrost bety nie jest zbyt dobry... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy powinnas dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nawet nie można nazwać poronieniem bo nie masz co poronic to była ciąża biochemiczna. Sama przyszła sama pójdzie próbuj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje plamienia pierw byly blado rozowe przez dwa dni a od wczoraj sa ciemno czerwone ale nadal skape bardzo nic mnie nie boli ani podbrzusze ani kregoslup ograniczam wysilek do min Ostatni okres mialam 21.10 ale kolejny powinnam dostac tak samo w listopadzie nie bylo go wgl 9.12 byl stosunek a 12.12 beta zaczela rosnac. Moje miesiaczki normalne sa dosc obfite na tyle ze uzywam tamponu i podpaski jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a okres powinnam dostac wlasnie w tym terminie 19-21 tak przewaznie mialam miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×