Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niby podobam sie facetom,ale zaden nie dazy do zwiazkuu

Polecane posty

Gość gość

nie zalezy mi na osaczaniu faceta,zlapaniu kogokolwiek i usidlenia. Jestem za zwiazkiem partnerskim. Blizej mi do grzecznej dziewczyny niz odwrotnie,wiec to nie tak,ze sie nie nadaje.Jestem porzadna, jak to mowia ; wesola,kochana,rozgadana.Niby mam troche zalet.ale leci 24 rok i ja dalej sama...smutno mi jakos. Znajomi juz ukladaja sobie zycie a ja z nikim nawet tak bardziej na powaznie nie bylam . Czuje sie przez to troche zagubiona,dobita ...niby widze ze sie podobam, ale ci moi adoratorzy sa jacys tacy bierni...jak przejelam inicjatywe to rozeszlo sie po kosciach...chhba nie chcieli. Ludzie nawet nie pytaja czy mam chlopaka haha jakby wiedzieli ze nie. Smutno mi dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a jak ja z kolei zagaduje to albo nie ma czasu albo ma chłopaka albo mysz jej zdechla albo milion innych powodów... Na portalach typu sympatia czy badoo nawet nie radzą odpisać.. cóż będę sobie sam i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że zależy ci na złapaniu frajera i wygodnym życiu jego kosztem. I nie kłam, bo wy kobiety już tak zaprogramowane jesteście. Piszę z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tym, co mówią inni o Twojej samotności! Musisz tłumaczyć sobie tak "To tylko chwilowe." "Następny rok będzie o wiele lepszy dla miłości." Pora zacząć wierzyć w to, że w koncu jakiś się skusi na Ciebie i znajdziesz miłość. Nie martw się. Jest bardzo dożo kobiet w Twoim wieku, które borykają się z tym samym problemem. Każdy sobie kogoś znajdzie, na pewno! I Ty znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie piszesz z wlasnego doswiadczenia.A kazdy ma inne . Rozni sa ludzie. Chcialabym spotkac kogos kto sie we mnie zakocha, chcialabym poczuc milosc i bliskosc a nie scieme zeby pobzykac.To nie dla mnie, nie jestem tez glupia i nie ludze sie , nie oszukuje jak inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powod do bycia w zwiazku nie ważny jest dla faceta,skoro jest w związku to nie powinien, jeśli jest uczciwy, komplikować zycia i uczuć innej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo,tylko ze 43lata.Mowią atrakcyjna ,inteligentna i gowno z tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci coraz rzadziej chcą się wiązać bo maja seks na zawołanie, bez zobowiązań...możemy tylko ,,podziękować" tym puszczalskim idiotkom która dają d... Ledwo znając faceta lub wchodzą w układy. Faceci się rozleniwili, maja za wygodnie, a cierpi na tym reszta kobiet, tych wartościowych, porządnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ,właśnie tak .I te głupie ich gadki ,ze trzeba się spasować ,teraz modne przyjażnie czyli seks za darmo .I tak dalej bleble...Ja juz straciłam nadzieje.Sylwester samotny ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ale ty zdajesz sobie sprawę, że wierzysz w mrzonki? Jaka bliskość? Jakie zaufanie? Ty szukasz tego w dobie tindera, badoo, roksy, snapa? Zabawna jesteś. Teraz ludzie są tak zaprogramowani, że po delikatnej kłótni w związku zakładają konta na różnych portalach, a tam mają setki różnych osób do wyboru. Nie bądź naiwna. Nikt dla nikogo w tych czasach nie jest tym jedynym/tą jedyną. Wszystkie relacje są płytkie i bardzo nietrwałe. Nawet małżeństwa przypominają związki gimnazjalistów. Nie zamarwiaj się bo nie masz problemów skoro faceta też nie. Związek=problemy, stres, nerwy. Daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może trafiasz na złych, ja dopiero na https://kochaj.pl/ poznałam faceta który traktował mnie poważnie i chciał stałego poważnego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;09A wasza wina facetow taka ze kazda jedna dziewczyne juz nawstepie uwazacie za puszczalska i z tych porzadnych tez chcecie zrobic dziwke dajke zeby miec d*****nie za darmo na swiezej d***e gdzie otwor jeszcze jest niewyrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zauważam, że faceci nie chca się wiązać na poważnie i też jestem grzeczna, spokojna,miła. kiedyś miałam wielkie kompleksy i wiedziałam, że nie mam co liczyć na zainteresowanie (byłam zaniedbana i wysmiewana) a to był chyba najlepszy wiek do szukania. Teraz z każdej strony komplementy i poszukiwacze seksu. A po seksie się zobaczy, taka filozofia. Jak kobiety sobie teraz znajdują mężów to jest dla mnie tajemnica. Paradoksalnie na moją niekorzyść jest to, że mało wymagam i jestem zbyt mało asertywna. mam wrażenie że zeby być żoną trzeba troche manipulowac, wymagać, okręcać sobie faceta w okół palca. Facet musi Cię szanowac i liczyć się z twoim zdaniem, nawet jak gadasz głupoty powinnaś je mówić z pewnością siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kobiety zdobywaja mezow? no jak? duzo seksu, sa dobre w lozku. tyle. wtedy siefacet nie zastanawia. no i jeszcze dobrze jakby nie suszyla glowy za bardzo o glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.21 skoro dookola sa same zwiazki to nie moze byc chyba tak zle jak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mam odpowiedź, ja jestem bardzo powolna w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i mam odpowiedź, ja jestem bardzo powolna w tych sprawach x ja tez i jedyny jakiego zainteresowalam uciekl. i tak dlugo czekal ale uciekl. zaakceptowalam (choc nie bez bolu) ze nic sie juz u mnie nie zmeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks dla samca najważniejszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie dla każdego zwierzęcia a co mówić mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DVL
Pytam jako mężczyzna. Gdzie można spotkać tak myślące kobiety(chodzi mi o podejście do związku, życia, miłości). Właściwie ciśnie mi się na usta słowo "skarby". Gdzie spotkać kobietę/dziewczynę która owszem lubi seks (kto nie lubi) ale nie gmera przy rozporku faceta na 1 czy 2-ej randce.Czy też kończy znajomość po 3-ej bo facet jeszcze nie zdarł z niej ubrania i podejrzewa że mu się nie podoba lub stał się dla niej ciapą( a powinien być napalony jak buhaj). A gdzie czas na poznanie, rozmowy, budowanie bliskości, zaufania. Poza tym czekanie pobudza apetyt, wpływa na wyobraźnię. Powoduje że facet poza pożądaniem czuje do kobiety także szacunek(nie jest łatwa). Nie staje się jedną z wielu.Jest skarbem, diamentem znalezionym w błocie dzisiejszego świata. Gdzie zatem się ukrywacie i czy aby jednak w realu nie wybieracie głośnych, hałaśliwych, pewnych siebie drani.Bo ja już sam nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwmęskiejskórze
@ gość dziś Seks dla samca najważniejszy X A Ty co z naturą chcesz walczyć? Facet nie kamień. Nawet sobie nie wyobrażasz jak będąc przez dłuższy czas przy kobiecie która go pociąga jak jaja puchną, jak chce się dać wreszcie upust w miłosnej ekstazie razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DVL Seks tylko po ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby leca na roochaczy a wyzywaja tych co czekaja z seksem mna milosc czy slub a potem wygaduja bzdury w stylu kazdemu chodzi o seks hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś J jestem domatorką, wiec mało wychodzę, poznawanie przez internet okazało się błędem bo tam tymbardziej chcą szybkich "efektów" nie którzy trochę czekali, ale dla takiego faceta z intenetu miesiąc to jest wieczność a co dopiero pól roku, doznają załamania psychicznego i szukaja dalej. Co mi każe mysleć, że i tak w żaden sposób nie byłam dla nich warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to najchętniej by pewnie chciały mieć 2 gości. Jeden spokojny misio, do rany przyłóż, który ma tyrać jak wół na zapewnienie bytu, ale fizycznie ma się od niej odstosunkować. No i drugi cham, maczo bolcownik dla zapewnienia gorących wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DVL
Do gość zdecydowanie masz rację. Ślub? Tego na pewno nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Autorko do budowania zwiazku trzeba czegos wiecej niz sie "podobac".a jak faktycznie zaskoczy To nie ma problemu pt kiedy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×