Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wedkarka

święta święta

Polecane posty

Gość gość222
a juz sie za makowce biore. teraz wyjątkowo bedziemy spedzac z M swieta razem :) co kupujecie albo co prosicie na prezent dla maluszka? bo mnie juz rodzina wypytuje co nam podrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galaletka
kurcze świeta juz za pasem a ja mam taki syf w domu ze az smutek dopada.. Wiadomo, nie powieszę firanek nowych, zeby sobie krzywdy nie porobic, ale inne sprawy to mi zostaly i rosnie lista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarka
U mnie podobnie, wszystko się nawarstwia :( na szczescie prezenty juz wczesniej ogarnelam i tylko sprzątanie chaty mi zostało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
hej laski, ja nie chce nic mowic ale uwazajce z tym sprzataniem, szczegolnie jak bedziecie uzywac jakiegoś Cifa czy domestosa przy czyszczeniu lazienki. pamietajcie, ze kobiety w ciazy sa bardziej narazone na toksyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Szkoła rodzenia Prenalen 11 grudnia o 14:31 Pamiętajcie, żeby w czasie sprzątania używać rękawiczek i często wietrzyć pomieszczenie w którym używamy środków chemicznych. Nie zostawiajcie sprzątania tylko na swojej głowie - rozdzielcie zadania na wszystkich domowników, którzy mogą pomóc! o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarka
ja i tak jak teraz jestem w ciazy to jestem mega wrazliwa na zapachy wiec przebywanie w jednym pomieszczeniu z rozpylonym domestosem to dla mnie katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCiezarowa
U mnie tez balagan na chacie a to dlatego ze jestem w ciazy lezacej i maz poki co ogarnia starszaka, zakupy, pranie, gotowanie i mnie. Nie ma czasu na sprzatanie. Pewnie jutro sie za to wezmie. Zle sie z tym czuje ale nic nie zrobie. Poki co mamy choinke, oplatki i jedzenie do odbioru jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
na szczęscie juz po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
dziewczyny a jak sobie radziłyście ze zgagą świąteczna? ja sie przejadłam pierwszego dnia to potem sie ruszać nie mogłam, bo piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenemene
polecam galaretke z siemienia lnianego na zgage. mi pomaga błyskawicznie wczesniej je sobie miele troche, zalewam wrzatkiem, czekam az ostygnie i pije. 1 łyzeczka na jedna porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarka
hmm ja zawsze stosowalam rennie na zgage przed ciaza (teraz nie mozna chyba nie?), a teraz staram sie przeczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
no te Rennie to bardzo... a jakies naturalne sposoby? sprobuj tego siemienia co kolezanka pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarka
hmm a co mozna jeszcze? jakos boje sie tego siemienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Szkoła rodzenia Prenalen 21 grudnia o 14:16 ➡ od razu po posiłku nie należy się kłaść - wzmacnia to zgagę, lepiej nosić także mniej uciskające ubrania oraz w czasie wystąpienia zgagi nie schylać się, ➡ na zgagę pomagają prażone migdały, imbir i kleik z siemienia lnianego, ➡ sposoby które nie działają u każdego to: wypicie szklanki mleka oraz żucie listków mięty, ➡ leki bez recepty na zgagę (oczywiście jeśli lekarz nie zabronił ich przyjmowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
nie dziękuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarka
PRAŻONE MIGDAŁY? :O w ogóle pierwsze słysze. ale tego na pewno sprobuje. jako jedyne nie wydaje sie obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemie niby tez dobre na paznokcie, ehhh, szkoda ze tak wyglada zle, moze bym sie przelamala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baza

masakra, u mnie już przygotowania się zaczęły, a nie mam na to siły i ochoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosca

A my właśnie dlatego, że nie chcemy się kłócić i marnować siły na szopkę świąteczną wyjeżdżamy. Jedziemy po raz kolejny na tydzień na święta do Zalesia Mazury. I wiecie co, tam czuję magię świąt, jeszcze jak będzie śnieg to w ogóle. Pokoje są tam super, zajęcia przedświąteczne też, bo ubieramy choinkę, jest ognisko, są kolędy, jest Mikołaj, wigilia, cała ta otoczka robi dobrą atmosferę. A my odpoczywamy i później wracamy do domu szczęśliwsi, polecam każdemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrala

A ja wam przypominam ze w czasie swiat nie odwiedzi Was ani M Gessler ani sanepid więc wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jeździmy do sklepu świątecznego kupić jedną specjalną ozdobę świąteczną. W Boże Narodzenie na śniadanie są ciastka z puszki. Czytamy tylko książki o świętach lub zimie przez cały grudzień. Choinkę ubieramy 6.12.

Idziemy na wieczorne spacery podziwiać światełka w okolicy.

W tym roku również przeglądałam sobie ...enki na Myprincess https://myprincess.pl/kategoria/...enki-swiateczne  I zastanawiałam się czy nie kupić ...enki na sesje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×