Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne pytanie odnośnie karmienia.

Polecane posty

Gość gość

Spotkałam się z tym, że jak kobieta musi nakarmić to jej mąż idzie z Nią... po jakaś cholerę? trzymać ją za rękę czy co? ostatnio tak było, siedzą wszyscy przy stole, dziecko płacze, Ona mówi że przeprasza na chwilę i idzie nakarmić a mąż, że pójdzie z Nią. Zaznaczę, że to nie u nich w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chce jej dotrzymać towarzystwa, żeby sie jej nie nudziło samej. Albo chce popatrzec na dziecko. A może chce obrobic d**e komuś z towarzystwa. Myślę ze powodów jest milion a karnienie to tylko pretekst żeby wyjść i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy karmieniu piersia gdy dziecko ssie jednego cyca, czesto gesto leci z drugiego!moze nie chcial marnowac, albo oszczedzaja na wkladkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poszedł zmienić pieluche itp.Mój mąż np szedł ze mną pomagał ułożyć kocyk czy costsm ogarniam małego a jak ja zaczynałam karmić to mówiłam ok idź już i cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę, może chciał jej coś powiedzieć, czego nie chciał przy wszystkich gadać. Albo nudziło mu się i chciał na chwilę odejść od stołu. I niby dlaczego "ona" i "nią" piszesz dużą literą? Norma zakłada, że zaimki trzeciej osoby piszemy dużą literą kiedy mówimy o Bogu, Matce Boskiej lub o osobach zmarłych. Chyba, że ta kobieta umarłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak On za nią idzie to zazwyczaj gapi się i zachwyca dzieckiem :/ albo siedzą po prostu obok siebie. Dla mnie to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I robią tak zawsze nie tylko raz. Albo jak przewinąć to od razu żonkę chce wyręczać, tak samo do odbicia. Jak na nich patrzę to aż mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ cie zazdrość zżera. Fajny facet z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahha autorce zal d**e sciska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żal dupę ściska tylko dla mnie to dziwne.. dobrze, że do wc nie leci jej majtek trzymać. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdrosnica niedor*****a!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jej zazdrościsz fajnego meża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×