Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strapon

Siadanie na twarzy

Polecane posty

Podczas seksu wraz z partnerką uwielbiamy takie zabawy...Ona siada mi na twarzy i kręcąc tyłeczkiem pozwala mi pieścić obie swoje dziurki. Usta pieszczą a językiem liżę jej c**eczkę i tyłek. I gdy są już rozgrzane mój język ostro je penetruje. W tym samym czasie jej dłonie zajmują się moim k*****m :) To jeszcze nie koniec zabawy... następnie to ja siadam na jej twarzy. Liże mi jajka, bierze je do ust. Jej języczek jest coraz bliżej mojego o***tu i zaczyna się jazda. Wkłada go jak to możliwe najgłębiej. Czuje jak wręcz pieprzy języczkiem mój tyłek a ja w tym czasie walę sobie konia... Orgazm odlotowy :) Co myślicie o tym? O takim seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Masz racje, super jest taki seks. Najbardziej lubię jak kobieta siada mi na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jest też super jak kobieta wwierca się języczkiem w twój tyłek :) Jak się w nim porusza :) Mmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Strapon, zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipką ok ale nie o***tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co jest dobre :) Spróbuj polecam :) Szczególnie jak kobieta liże twój tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tego nigdy nie zrobi ja zresztą też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję że wieczorkiem znów będzie lizanie tyłeczków :) Partnerka już zrobiła mi długiego lodzika. Obciągnęła mi k****a do końca... część spermy połknęła a zresztą podzieliła się ze mną. Dała mi ją na języczku prosto w moje usta :) Wieczór zapowiada się interesująco. Namiętnie. Nasze tyłki będą wypieszczone i wylizane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×