Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy tak dużo wymagam

Moja lista wymagań co do kobiety

Polecane posty

Gość gość
rasa dynarska dziś to o mnie ja taka wspaniała z zewnątrz i wewnątrz a sama . Nikt na mnie nie zasługuje. Jeszcze sie dla mnie odpowiedni nie narodził Zgłoś masz kompleks księżniczki to sobie bądź sama, niech ci będzie tak jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żebyś powstał haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś Śmieszy mnie tłumaczenie swojej ignorancji pobytem za granica. Co to ma do rzeczy? Farbowanie włosów świadczy o kompleksach? Zobaczymy jak będziesz śpiewał gdy ci baba siwiec zacznie przed 30...wszystkie tego typu listy wsadzisz sobie w d***e gdy już jakąś poznasz i będzie całkowitym przeciwieństwem. Często tak jest. Chcesz bruneta z dużą ilością włosów a skończę pewnie z rudym albo łysym... Życie jest złośliwe. >>> pobyt za granicą ma wiele wspólnego gdy danego języka nie używa się na codzień. chętnie zobacze jak ty gramatycznie piszesz w innym języku którego dawno się nie uczyłaś i nie używasz na codzień, pokaż i wykaż się tym, też można to krytykować. Ewidentnie temat nie dla ciebie, bo charakterem mi nie psaujesz, dziekuję i dobranoc. Co do siwienia przed 30stką, jeśli tak się wydarzy to widocznie tak ma być i nie ruszać natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Kazio
gość dziś P********z jak mały Kazio. I kogo w ogóle obchodzą twoje wymagania długie niczym srajtasma. Zgłoś Czytasz i komentujesz coś co cie nie interesuje, po co tracisz swój czas na takie głupoty? Kompletny brak logiki, jak to u baby częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaże ci za 20 lat. Gwarantuje że go nie zapomnę. Nie myj się, nie obcinaj paznokci i zarostu. One rosnąco bo widocznie tak musi być. Nie bądźmy hipokrytami. Chociaż w ten magiczny czas. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość wczoraj nigdy nie znajdziesz, pogodz sie z tym smutas.gif a wyraz LUBIEJACA, to wyniosles z domu i tak ci zostalo widac , ze ksiazek nie czytasz inie zwalaj tego na pobyt za granica, nie badz smieszny usmiech.gif Zgłoś Nie czytam polskich książek od wielu lat, zadowolona??? I do niczego mi to nie potrzebne obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przekręcasz kota ogonem, higiena a zachcianka zmiany to dwa inne "końce" siekiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o mnie. Tylko nie mam długich włosów tylko do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie przepadam za praktycznymi nowinkami do codziennego użytku. Reszta się zgadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha beka. Wywowdy fantasty. Uwielbiam. I te denne tłumaczenia. A na co komu Pan Tadeusz? Na nic. Ale znać wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwadrat sześcienny
gość dziś To o mnie. Tylko nie mam długich włosów tylko do ramion usmiech.gif Zgłoś za 5 lat się zgłoś na ochotniczke haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykańska zebra
gość dziś Buahaha beka. Wywowdy fantasty. Uwielbiam. I te denne tłumaczenia. A na co komu Pan Tadeusz? Na nic. Ale znać wypada. Zgłoś Poza Polską to Pan Tadeusz kojarzy się z pijaczkiem pod monopolowym, więc o czym ty tu pitolisz, ale co wymagać od etnocentryczki, może cie to zdziwi ale w większości miejsc poza polską język polski to jedynie ciekawostka i egzotyk, zero praktycznego pożytku, a raczej wymierający język, nawet w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepy
LUBIEJACA - z daleka brzmi jak LUBIEJAJCA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jezeli w szkole nie nalezales do najlepszych to wlasnie CZYtanie ksiazek pomaga utrwalic wlasciwa pisownie i wyrazanie sie! W obcym jezyku tez pewnie walisz bledy, wstyd! ale taki jest Twoj poziom :-) wesolych swiat i glowa do gory, niektore baby sa tak gloopie, ze sie nie zorientuja jakie bledy popelniasz. swoj do swojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakompleksiony polaczek z wielkimi bezpodstawnymi roszczeniami i wymaganiami! Blazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kundel :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis. Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne. Żeńskie-męskie Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi. Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu. Kosmiczny strzał Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani. Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności. Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna. To się się opłaca! Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego. Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu. Inny wymiar Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji. Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie opisałeś oprócz pewnej dawki sportu ,ale powiem ci ze twoje wymagania są spore na dzisiejsze czasy i dzisiejsze kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz, kogo obchodza Twoje wymagania? po co to napisales i czego oczekujesz? przyjepany jestes i mam ndzieje, ze to jast provo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charakter z moim z grubsza się zgadza, to nie są jakieś skomplikowane wymagania, z wyglądem trochę zbyt restrykcyjnie, bo co jak spotkasz taką kobietę, ale będzie obcinała włosy na krótko? Albo będzie niska? Bez sensu. Ja nigdy nie wymyślałam takich głupot o wyglądzie potencjalnego faceta, może dlatego jestem w szczęśliwym małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś Zakompleksiony polaczek z wielkimi bezpodstawnymi roszczeniami i wymaganiami! Blazen Zgłoś Poznałem dziś właśnie kobiete na imprezie świątecznej, to chyba ta :), dzieki za troske haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to niecałkiem bym spełniła te wymagania ;) Jestem dośc niska bo mam 158 wzrostu, nie jestem do końca naturalna bo choć robie delikatny makijaz to mam farbowane wlosy, szczupła jestem, twarz mam ladną i usta pelne, piersi mam średnie to się zgadza, mam zgrabny tyłek ;) A z charakteru prawie wszystko się zgadza, no może oprocz tych zakupów bo je akurat to lubię. Ale i tak jestem juz zajeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i tv też czasem oglądam, choc nie jest to czeste, ale jednak zdarza mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szybko sie dzis impreza skonczyla! :-( o 17 godz. juz w domu? Byles na imprezie w domu dla stracow, wszyscy zasneli? zabawny jestes haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś to był tz luncheon, wiesz co to wogóle jest biedna zakompleksiona kobieto? dodatkowo to była impreza BEZalkoholowa, wiem że to szokujące dla ciebie jak można nie uchlać gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś nie interesuje cie temat to nie czytaj, chyba nikt ci nie każe trzymając przy głowie rewolwer, jaki jest cel i sens twojego komentarza tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś niska odpada, po prostu lubie wysokie, włosy jak obcina to znaczy że zniszczyła farbowaniem a taka też odpada, długie zdrowe włosy u kobiety to podstawa jej wdzięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak dużo wymagam
gość dziś no więc odpadasz, straciłaś tylko niepotrzebnie czas na pisanie tu w niewiadomym celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty juz przeciez znalezles to co tu jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz sobie swoje wymagania w doope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×