Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolny związek

Polecane posty

Gość gość

mam 19 lat,spotykam się z chłopakiem starszym o 4 lata:) Ale spotykamy się tylko dla seksu,później każdy wraca do swojego zycia..Jednak ostatnio wyszła taka nie przyjemna sytuacja ,że natrafilismy na siebie w klubie i nie miałam pojęcia jak mam się zachować,czy normalnie tańczyć przy nim z innimy facetami ,czy jednak się powstrzymac..co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolny związek to chyba sama nazwa wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem w wolnym związku. Moja u rodzinki, a mi chodzą po głowie głupie myśli. No z inną ... dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wolnych związków, jak i ciepłych lodów (debilne określenia). Takie funkcjonowanie można określić, jako systematyczne spotkania dla seksu, czy na pogaduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteście w wolnym związku to jak najbardziej możesz tańczyć z innymi facetami. Zapewniam Cie, ze on nie bedzie mial oporów by tanczyc z innymi laskami ;). Noi co, tanczylas z innymi na jego oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tańczyłam :) I on cały czas się patrzył i napisał do mnie czy ma być zazdrosny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytał bo zaczął się angażować a ty tańcząc z innymi na jego oczach dałaś mu do zrozumienia że tylko seks nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę śmieszne bo wolny związek to wolny związek a nie angazowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapulek pies ogrodnika jest w wolnym związku z robaczkiem a naxywa ja żononarzeczoną, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 taaa pewnie...przecież sam chciał wolnego zwiazku, a patrzał tak bo faceci to psy ogrodnika i lubią, jak ich się wielbi, chcą by kobiety były w nich zapatrzone i wierne im, bo to podbudowuje ich ego, ale w druga stronę to juz nie działa...autorko, korzystaj z życia, poznawaj nowych facetów. Może poznasz tego jedynego ktory bedzie chcial zwiazku a wtedy jego kopniesz w d...e, będziesz miała juz z kim uprawiać seks i budować wspólną przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×