Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochanie u mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

Czy jeśli facet zakochuje się w nowej kobiecie, to może wciąż kochać byłą? Czy ona staje się już dla niego tylko przeszłością? Jestem z facetem, który deklaruje miłość do mnie, ale na początku naszej znajomości wspominał o byłej, którą nadal kocha mimo, że zostawiła go kilka lat wcześniej. Ciągle dręczy mnie myśl, że może ją jeszcze kochać. Więc jak to jest z wami, panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od faceta, bywa, że "kochają" 2 kobiety, a po latach wracają do pierwszej. Przede wszystkim pamiętaj, że slowo kochac nie oznacza ego samego dla faceta, co dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na starą miłość najlepsza nowa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mężczyzna naprawdę pokocha, to miłość kobiety i tak bladnie na tle siły i szczerości tego pierwszego uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chłopak latami dopraszał się o kontakt ze swoją byłą. Podobno już tego nie robi odkąd jestesmy razem. Ciągle czuję się przez to gorsza. Chciałabym być dla niego jedyną miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ma jakies traumatyczne wzorce zauroczeń po co w tym grzebać. jesli nie zdradza i żyje dla ciebie t co, łeb mu byś obrąbała gdybyś się dowiedziała że kocha nadal inną. to nie pryszcz, że wyciśniesz i po sprawie, takie uczucia moga ciągnąc się latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce być na drugim miejscu. Ale może moje rozterki są niepotrzebne. Skoro mówi, że mnie kocha i chce być ze mną na zawsze...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×