Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystraszona23

Czy jest prawdopodobieństwo ciąży??

Polecane posty

Gość Wystraszona23

Mam 23 lata. Miałam dni płodne. Nie doszło do kopulacji, wytrysku, ani nie dotykałam narządów płciowych mężczyzny. Leżałam w łóżku z mężczyzną, on ręką dotykał moich piersi, potem zdjęłam spodnie, on włożył palec do mojej pochwy i zrobił tzw. palcówkę, potem pieścił palcem moją łechtaczkę. Na pewno nie miał palców ubrudzonych spermą ani preejakulatem, ale kilka dni po tej sytuacji zaczęłam sobie zadawać pytania, czy może jednak miał. Zaczęłam sobie zadawać pytania, czy mogę być w ciąży? Czy jest taka możliwość w przypadku opisanej przeze mnie sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Zrobiłam dzisiaj test ciążowy, kupiony w aptece. Wynik-negatywny. Siedem dni po opisanej sytuacji. Czy mogę już spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedem dni to zdecydowanie zbyt wcześnie, plemnik w dobrych warunkach może tyle przetrwać a gdzie mowa o zagnieżdżeniu, odczekaj jeszcze pare dni i powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od palca się w ciążę nie zachodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Ale ja cały czas się zadreczam, czy miał ubrudzony spermą, na 99% nie, a może jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moze być prawda. No bez jak; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd sperma skoro nie było wytrysku? Poza tym nie wiem skąd i jak plemniki miałyby się dostać do pochwy skoro żadne z was nie dotykało członka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Też tak myślę. Ale coś mi cały czas nie daje spokoju. W ogóle nie dotykał swojego członka, ani ja jego. Nie było wytrysku. Tylko cały czas mi się z tyłu głowy kołacze-a może jakimś sposobem miał ubrudzone palce, może chciał mi zrobić na złość? Nie wiem, może wyrzuty sumienia mnie gryzą. Ale nie życzę tego strachu i napięcia najgorszemu wrogowi, mam teraz dni wyjęte z życiorysu. Ciągle się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Wczoraj zrobiłam test płytkowy-wynik negatywny. Dzisiaj powtórzyłam test (8 dni po zdarzeniu)-znowu wynik negatywny. Czy mogę już spać spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test jest wiarygodny dopiero 14 dni po stosunku. Ale tu nie ma mowy i stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Znowu zrobiłam test. Wczoraj jeden i dzisiaj dwa-dwóch różnych firm. Wszystkie negatywne. Wiem, że raczej nie mogę być w ciąży, ale ciągle zadaję sobie pytanie, czy miał może palce ubrudzone spermą. Chociaż nawet i wtedy szansa by była chyba mała? Jestem kłębkiem nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pier...dolnij sie w swoj glupi łeb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj faceta czy miał spermę na palcach czy nie bo online nikt ci nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Przecież pamiętam, że nie. Ani on nie dotykał swoich narządów płciowych, ani ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Dzisiaj (9 dni po) zrobiłam test. Wynik-negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż się uspokój do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robisz testy? Nawet gdybyś zaszła to i tak ci nie wyjdzie bo zbyt wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Ale w opisanej przeze mnie sytuacji chyba nie ma możliwości, żeby zajść, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nikt poza tobą nie twierdzi że jest możliwość. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko idź na betę, koszt około 30 złote i uspokoisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Mam iść na badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przekona cie wynik? Wątpie skoro nie dociera do ciebie absurdalność tej całej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Dzisiaj ponownie zrobiłam test płytkowy (10 dni po zdarzeniu)-wynik negatywny. Jaka absurdalność sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że doszukujesz się ciąży bez stosunku i bez spermy i to od dotknięcia palcem. Mało absurdalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko, ale po co robisz test tak wcześnie? samo zapłodnienie trwa pare dni, gdzie jeszcze nie jest wytwarzany hormon hcg, a jeżeli doszło do zapłodnienia, to może byc zbyt małe stężenie, ile to jest historii, gdzie kobiety opisują, ze testy je oszukały, a zostały po prostu zbyt wcześnie robione, odczekaj jeszcze pare dni i testuj bo w tej chwili Twoja sytuacja jest nieco groteskowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko drogie, niepokalane poczęcie było podobno tylko raz 2017 lat temu. Zamiast robić testy idź do psychiatry, bo z głową coś nie teges..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona23
Ale jeżeli nie miał ubrudzonych palców, to jest zerowa szansa? A nawet jeśli, to chyba mniejsza niż w przypadku stosunku płciiwego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd miały się wziąć plemniki na jego palcach? Już c***ada na głowę od tych schiz. Proponuję dać na luz i nie zbliżać się do faceta na mniej niż 2 m. Mam wrażenie że nie masz 23 lat a 13. Mentalnie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×