Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bruks1

Podoba mi się kolerzanka mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość Bruks1

Od pewnego czasu zaczęła mi się podobać kolerzanka mojej dziewczyny. Jest mega ładna i świetna z charakteru. Problem jest wlasnie w tym ze to kolerzanka mojej dziewczyny. Dalej strasznie mocno moją kocham, ale chyba zakochałem się tez w jej kolerzance. Ciagle o niej myśle i nie mogę przestać. I tutaj mam ogromny problem, bo nie chce się rozstawać z moja dziewczyna bo bardzo ją kocham, lecz dużo myśle o jej kolerzance i nawet jak proboje przestać to mi to nie wychodzi :( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie słownik ortograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. za gruba do ciebie i za duża 2. jest wyrachowana bo przyłazi do tej kolezanki jak cos chce 3. chyba ma faceta któremu du.py nadstawia i dzieki temu ma za darmo wynajem mieszkania u niego 4. ona poluje na ślub ta wyrachoana kolezanka a tamten u ktorego mieszka za nadstawianie du.py jej sie nie oswiadcza dlatego poluje na ciebie ale znając ciebie to ty jak sie pokapujesz to zwiejesz od tej grubej mej wyrachowanej kumpeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzel sobie w stope, ból fizyczny wyeliminuje zamieszanie emocjonalńe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona poluje równiez na mojego kuzyna a wlasciwie na jego nowy dom ale moj kuzyn mówi że moja kolezanka jest dla niego za gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy Bartku że zechciałeś nas o tym poinformowac tzn. mnie i mojego kolege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzyn mówił że ma celulit i fałdy tłuszczu na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×