Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyjaźń z niedoszłą dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Czy według was jest to możliwe ? Pogodzilem się na tym że między nami do nie czego nie dojdzie jednak nadal ją bardzo lubię i cenie. Chciałbym się z nią chociaż zaprzyjaźnić tylko jak jej to zasugerować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy, spadaj ciapulku robaczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam cie jak siebie nawet nie znasz, jutro będzie po pracy na Mickiewicza a nie u syna? Dlatego już wyzywałeśpierwowzor fantoma od szmat? A dzisiaj jeszcze chcesz fantoma poprzytulac? Goń się śmieciu, tak jak.mowilam spodziewaj się rozmowy, najpierw kreskę wciagnij żeby się nie denerwowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no normalnie,napisz do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja niech sie kacha bartoszem zajmie a nie nogi rozkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha chce klaudie odbić dla siebie a rufus udaje troskliwego ojca,na chama z córką fotki cyka i jej wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ciapulek zajmie sie robaczkiem a nie ciągle bierze do.łóżka fantoma kobiety, która nie godzi się na jego chore układy. Mna zajmjecie się od lat z marnym skutkiem, ciapulku:p wiec nie grozi mi, głąbie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kacha z rufusem knują intryge bo mają od wielu lat romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudia kocha swoją matkę a nie trawi tej szmaty kachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kacha ją oczernia jako matkę?bo chce odbić klaudie a rufus sobie celowo z klaudia foty robi że niby taki ojciec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo kacha jest stalkerką wredną okularnica jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań bredzic debilu, mam gdzieś twoje grozby, NIGDY nie zgodzę się na bycie jedna z wielu, z 2 twoich doopencji, jutro środa wiec twój tradycyjny przyjazd na północ, bądź tam i nigdy nie wracaj do mnie, jeszcze nie rozumiesz, że jestem.za dumna na takie układy? .Co do wpisu w moim telefonie: później zajmiemy się toba- powiedz im ze mam ich w doopie i ich groźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bełkot!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy ze wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasugerowac to raczej chyba trudno, może na poczatek polecieć po linii bliższej znajomości i spróbować się jakoś samoistnie zblizyć, znaleźć jakis powod do kontaktu, na poczatek poproś o pomoc w sprawie wyboru koszuli, krawatu,chodzi o to,żeby z Tobą gdzieś poszła, poświęciła swoj czas,będzie okazja do pogadania, potem zapros na kawę po zakupie w ramach wdzieczności, znajdż jakieś wspolne zainteresowania albo zobacz co Ona czyta, poproś Ją potem o tą ksiązkę, i juz masz powod do krotkiego spotkania, potem pogadaj o tej książce, poprostu musisz wynajdywać rozne rzeczy by się kontakt nie urywał, skladaj zyczenia typu imieniny urodziny dzien kobiet swięta, najlepiej byłoby gdyby wymieniala się z Tobą meilami, wtedy łatwiej jest rozmawiać i ciągnąc tą więż,znajomośc, moze zauwzyszczy Ona lubi się zwierzać, ma jakieś problemy,potrzebuje jakiejs pomocy i jakos pojdzie samo o ile Ona bedzie chciała , przyjażń jest trudniejsza od pojscia do łóżka, randkowania, a Ona jest zajęta? czy ma Cię gdzieś?>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała że się z kimś spotyka i żebym ja zrozumiał że nie może ze mną pójść ( proponowałem kino) a znaliśmy się raptem miesiąc widzimy się w weenedy na studiach tylko. Ale ja jestem pewny ze nikogo nie ma. Po nowym roku chcę iść na kurs tańca myślisz że dobry pomysł by ją poprosić ? Do tego za 2 tygodnie ma urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z kursem tanca jest świetny, ma się czas dla siebie , ale pod warunkiem,że Ona jest wolna>:) Inaczej będzie Jej niezręcznie a Jej facet się wścieknie. Urodziny też świetnie, staraj się tylko nie narzucać, jesli będziesz składał pisemnie to podkreśl,że od kolegi a jak osobiście to nie bądż jakiś nachalny,zrób to na luzie ,bez jakiejś wielkiej pompy, z miłym akcentem typu sympatyczna maskotka,kwiatek albo zamiast maskotki ładna buteleczka z perfumem. Jesli chodzi o kurs tanca to się nie zrażaj jak powie Ci nie na poczatku, daj czas do namysłu, powiedz,że jest Twoją ostatnią deską ratunku, też jesteś noga z tanca i będziesz Jej wdzięczny do grobowej deski,zobacz jak zareaguje>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znajdz sensowny powod do nauki tego tanca, moze ,że szykuje się jakiś slub w rodzinie,że prawdopodobie będziesz świadkiem i chcesz na nim jakoś wypaść, nie jak jakaś noga>;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz wygląda to tak ze my byliśmy już razem na 2 lekcjach xd koleżanka wystawiła mnie na 3 tygodnie przed weselem i na drugi dzień poznałem ją zaprosiłem z początku odmówiła potem sama napisała że jednak pójdzie w ze ja nie jestem mistrzem parkietu zaproponowałem te lekcje na których było bardzo fajnie nie ukrywam że to właśnie na nich zrobiła na mnie mego wrażenie :) A na urodziny to mysalem o jakiś kwiatach z poczty kwiatowej, myślisz że to może być przegięcie i ona to źle odbierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 tygodniach "znajomości" byliśmy na weselu po 5 tygodniach chciałem się umówić jednak nie wyszło... Może to było za szybko ? Bardzo mało piszemy jednak na samym początku mnie uprzedzala że ona nie siedzi ciągle na tel i czasem może nie odpisać. A ja też nie wiem ile mogę pisać nie chcę się narzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta kwiatowa to raczej dla dziewczyny swojej, zostaw to na potem, moze przed Jej urodzinami skontaktuj się z Nią i poproś o pomoc typu, czy pomoże Ci wybrac np krawat do koszuli, bo w rodzinie jakas uroczystość, będziesz miał okazję z Nią troszkę pobyć (ustal trasę w granicach rozsądku,by normalnie wygladało) a po zakupie tego krawatu, powiedz,wiedz np to "wiem,ze masz za tydzień urodziny i się nie spotkamy to chciałem taki drobiazg Ci ofiarować, i wszystkiego dobrego i daj np jakas grającą pozytywkę noo jakis fajny bibelot . a przy okazji zapytaj,czy można Cię kiedys na kawe zaprosic, bo mam dług wdzięczności za Twoja pomoc? Bądź grzeczny i miły, na poziomie,dziewczyny lubią kulturalnych a nie chamow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta poczta kwiatowa to dobry pomysł tylko jesli nie jestes pewny Jej uczuć to może zbyt nachalne? ale z drugiej strony czemu nie zaryzykowac to może być niezła zaskoczka i do tego przyjemna, bo ktora kobieta nie lubi kwiatów od wielbiciela? oczywiscie ładnych kwiatow, gustownych, nie chodzi o wielka wiąchę ale ładny bukiecik, odpowiednio ubrany,przystrojony co cieszy oko i do tego karteczka z zyczeniami, by wiedziała od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ja tak chyba nie potrafię tylko się zestresuję xd problem w tym że pewnie do urodzin się już widzieć nie będziemy dopiero tydzień po... A przecież nie pójdę jej do domu życzeń złożyć... Pomysł może masz i fajny ale dla mnie bardzo trudny do zrealizowania xd A bardzo zależy mi by pokazać jej ze ją bardzo lubię i jest dla kimś ważnym z kim chcę mieć kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem właśnie i kilku różach w bukiecie z przybraniem oczywiście nie czerwonych xd do tego liścik z życzeniami w którym zaznaczę że to po koleżeńsku.. Strasznie to dla mnie stresujace.. Jest inna niż dotychczasowe koleżanki, potrafiła mnie zmotywować i wprowadzić atmosferę bym wyluzował dobrze się bawiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczta kwiatowa to super pomysł, ja jestem za, zdecydowanie ,tylko wazne by Ona w danym momencie była w domu to będzie jeszcze większe wrażenie, koniecznie z bilecikiem by wiedziała od kogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde co osoba to inna opinia xd To bym pierwszy pomysł jaki mi przyszedł do głowy tylko nie wiem jak ona to odbierze nie chciał bym by pomyślała że znowu do niej podbijam bo to za szybko xd Chyba ze w liściku napisać to że koleżeński gest ponieważ ja bardzo lubię i szanuję i by przyjęła to jako wyraz mojej wdzięczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie okazja troszkę wcześniej osobiście to może to wykozystam, a jeśli postawię jednak na tą pocztę to mały bukiecik z różowych róż czy co coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On lubi dawać tulipany, to może tulipany? RoŻe są dostępne, jak chce zrobić wrażenie to lepiej mniej dostępnymi kwiatami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.39 zrób tak jak mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.06 same tulipany i same róze to NIE, myslę,że w kwiaciarni podpowiedzą jakie kwiatki zamówić, by było okey, bukieciki sa ładne z mieszanych kwiatków i róznego rodzaju dodatków do tego,takich ozdobników, w kwiaciarniach się na tym znają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×