Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina228

Niskie libido w młodym wieku

Polecane posty

Gość Paulina228

Witam :) wiem, że z moim problemem powinnam iść do seksuologa i szukanie pomocy przez Internet to nienajlepszy pomysł, ale na razie nie mam pieniędzy na terapię, a może ktoś z was miał podobny problem i powie mi jak sobie poradził. Mam 21 lat i jestem w 6letnim związku. Zawsze układalo nam się idealnie, ale od jakiegoś roku nie mam ochoty na seks. Dodam, że biorę tabletki anty i być może to przez to, ale biorę je ze wzgl na trądzik i nie mogę zrezygnować. Czy ktoś z was tak miał? Czy to może być wina partnera, albo rutyny? Dodam, że kiedyś miałam ogromne libido. Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_facet
a masturbujesz sie sama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina228
Kiedyś zawsze tak, ale teraz nie, bo z nim mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jakiego czasu bierzesz tabletki? Powszechnie uważa się, że pigułki osłabiają libido, ale ogólnie chyba nie ma nawet badań które by temu dowodziły, ta opinia o spadku libido przy antykoncepcji postała jedynie na podstawie ankiety - wywiadu. Za wzrost libido lub jego spadek odpowiada tryb życia, praca, stres, palenie czy spożywanie alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm a może anty tak na ciebie działają ? Ja przy poprzednich pigułkach też miałam libido zerowe, potem zmieniłam na vines i libido jest w normie, nawet bym powiedziała,ze skoczyło, ale mojemu facetowi sie to bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×