Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zeddowa

Niedługo ślub i nie wiem co robić

Polecane posty

Hej wam, Za miesiąc mam ślub brata i razem z narzeczoną stwierdzili, że powinnam dostać zaproszenie z os towarzyszącą ze względu na to że nie będzie nikogo w moim przedziale wiekowym i nie chcą żebym się nudziła. Tu właśnie jest problem, mam 16 lat a chłopak z którym mam w planach pójść ma 18 lat i mieszka 100km ode mnie. Nie jest dla niego problemem aby przyjechać i chciałby ze mną wybrać się na to wesele. Nie wiem tylko czy wypada mi iść ze starszym chłopakiem i czy mam go ciągnąć tyle km...myślę też o noclegu aby nie musiał jechać nad ranem do domu, brat mówił że może spał by u nas w domu ale ma być rodzina z daleka i nie wiem czy tak wypada żeby jeszcze on tu był. I jeszcze kwestia prezentu dla młodych, tu też nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Koszta z wiazane z zaproszeniem osoby towarzyszacej powinnam poniesc osoba zapraszajaca. Moze wynajmij mu pokoj w hotelu badz pensjonacie niedaleko miejsca wesela. Wlasciwie to z uwagi na twoj mlody wiek na Twoim miejscu poszlabym na ten slub z bliska kolezanka. Wesele to rodzina impreza, nie warto isc z przypadkowym mezczyzna. I do tego jestes b. mloda, krepujace to dla was że mialby on nocowac u twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×