Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy prezent dla siebie

Polecane posty

Gość gosiamalecka
Jeśli chodzi o najlepszy prezent dla siebie to może telefon?? Ja na urodziny sprawiłam sobie iPhone 8 i zdecydowanie jestem bardzo zadowolona. Mam go już 3 miesiące i muszę przyznać, że to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałam. Natomiast cena zdecydowanie odstrasza... Dlatego wzięłam go sobie w abonamencie play. https://www.play.pl/iphone/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent dla siebie? ja teraz mam w glowie zegarek od MIUGO, daja dodatkowe prezenty przy zakupie zegarka (np. lawende i mile slowa :) ) i maja teraz znizke 50 zl w ramach akcji city jungle, czekam na wyplate i zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również postanowiłam zrobić prezent dla siebie! :) Nie narzekałam mocno na poprzedni telefon, ale zdecydowałam, że tak rzadko kupuję sobie większe prezenty, zatem za część pierwszej wypłaty w nowej pracy zamówiłam sobie telefon na mobalu.pl Wybrałam złoty Samsung Galaxy A8 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam robić sobie prezenty, ale jak prezent dla siebie to tylko taki, który zadba o mnie i sprawi, że poczuję się zrelaksowana i piękna. Zawsze zamawiam na www.kwiatyupominki.net Mają bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, masażery, gąbek itd. Korzystam z ich ofert też jak mam kupić prezent dla kogoś bliskiego. Polecam wszystkim ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineczka587
Ja sprawiłam sobie jakiś czas temu w prezencie nowoczesny ekspres do kawy: http://www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/ekspresy-do-kawy/automatyczne-ekspresy-do-kawy/primadonna-elite-experience-ecam-65085ms1, to na prawde śweitna opcja, moge nim zarządzać przez telefon z aplikacji, robić sobie kawę z drugiego pokoju, ustawiać moje osobiste ulubione kawy :D coś dla koneserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qelin
Ja w ramach prezentu kupiłam sobie w Teletorium słuchawki gamingowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu miałam zły humor i postanowiłam, że zrobię sobie sama prezent i padło na buty z renee, jak je zobaczyłam na żywo -dzień stał się lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym prezentem są perfumy - wolę kupować je sama sobie, bo wiadomo, że każdy ma inny gust co do zapachów :) Polecam perfumerię z testerami - www.perfumio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nigdy nie wiem, co sobie kupic, zawsze szkoda mi kasy, wole obdarowywac innych :) jednak tydz temu zaszalalam i kupilam sobie parawan ze sklepu https://coolsciana.pl/ jestem mega, mega, mega zadowolona!! piekny druk, zero problemow z komunikacja ze sklepem! rzetelni, naprawde warci polecenia. a parawan-cudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie kupilam sobie telefon w media expert <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniaaa231
Ja sobie ostatnio sprawiłam dobry jakościowo zegarek na prezent także jestem z niego naprawdę zadowolona. Dałam coś ok 1000zł ale nie żałuje. Zegarek zamawiałam online w sklepie e-zegarek.pl stacjonarnie jest dużo droższy droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sobie kupil buty z Shaffy, bo maja promocje -50% i sa zaufani. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erkon146
Zegarek zawsze spoko, nawet za nieduzą kasę można znaleźc ładny i elegancki, popatrzcie w https://e-zegarek.pl/ , są tam też tanie marki, ale mimo niskiej ceny jakościowo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dzisiaj przyszło moje pierwsze zamówienie z renee i jestem zachwycona, najlepszy prezent jaki sobie zrobiłam! czerwone szpilki! <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam sobie maszyne do szycia, zawsze chciałam się nauczyć :) kupiłam z łucznika i jestem mega zadowolona, oni mieli kiedyś kod rabatowy który działał przez 2 dni i ostanio zamawiałam akcesoria i ten kod cały czas jest aktywny, musza miec jakiś błąd :D więc korzystajcie jak najszybciej :D https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURWlAK
HOLOKAŁST XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinieneś szczególnie wejść na www.Ferguson.pl - mają bardzo fajne gadżety, które każdemu się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KafarZBE
Ja ostatnio znalazłem dla siebie bardzo ładne trapery i zastanawiam sie czy sobie nie kupić https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-męskie_męskie-buty-trekkingowe-387.html nie wiem tylko którą parę będzie najlepiej wybrać. Doradzicie coś? ja mam już mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zrobiłam sobie prezent i kupiłam nowego smartfona ^^ myPhone Prime 18x9 LTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lepszy lepiej coś tańszego fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anit15
Ja zamierzam kupić sobie coś ładnego w Aparcie, bransoletka albo kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Ja sobie kupiłem zegarek xonix, co prawda nie na urodziny, ani z żadnego święta, ale też się z niego cieszę xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×