Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na dzień babci i dziadka?

Polecane posty

Gość gość

Dziadkowie to prości ludzie, mieszkajacy na wsi w wieku 50-60 lat. Jaki prezent można by im dać by był praktyczny i sprawił im radość? Jakieś pomysły? Myślalam o ladnych narzutach na kanapę i fotele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalendarz ze zdjeciami wnukow. U nas zarowno dziadkowie jak i prababcia bardzo cieszyli sie z takiego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w tym roku będą ręczniki z napisem super babcia super dziadek. I ramka ze zdjęciem wnuków. Może być też kalendarz najlepiej 3 dzielny zawsze takie się przydają u takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kalendarz, koszulka lub kubki ze zdjęciami, zawsze się sprawdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adekwatny do prezentów dla wnuczka/wnuczki z okazji urodzin czy dnia dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka1989
Może po prostu najbardziej uniwersalnie jak się da czyli kwiaty? Ja polecam ze swojej strony zamówić bukiet w internecie, bo moim zdaniem są znacznie ładniejsze kompozycje. Cenowo na pewno nie wypada drożej niż w zwykłej kwiaciarni. W tym roku kupię bukiet tutaj https://kwiatowyogrod.pl/do/cat/dzien_babci/Dzien-Babci ponieważ znajoma poleciła ich usługi. Zobaczymy, przekonałam się do zakupów online w odniesieniu do kwiatów, chętnie sprawdzę nową opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia wszystkich wnuków są dla dziadków chyba fajnym prezentem. Moi trzymają nasze zdjęcia w ramkach w salonie :D A do tego może kosz ze słodyczami, kawą, herbatą i perfumy? Kosze fajne są w Tesco i nie wychodzą drogo, a jak się zrzucą wszyscy to będzie jeszcze taniej, a perfumy kupuję na zapachowiec.pl prosto z rozlewni i jestem bardzo zadowolona. Ceny mają atrakcyjne a wybór spory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka990
Ja wywołałam wspolne rodiznne zdjęcia na kubkach i daję im taki zestawik. Takie rzeczy chyba najbardziej cieszą ;p Robiłem to na foto4u.pl, bo podobno u nich najlepsza jakosc zdjec wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od kilku tematów, ale przede wszystkim budżetu i tego, jacy są wasi dziadkowie, co konkretnie lubią, co im odpowiada. Najwięcej opcji macie w przypadku babć. Jak wejdziecie na Empik online, to tam od razu macie całą kategorię z prezentami dla dziadków. I dalej pytanie - coś bardziej praktycznego, czy jakieś przyjemności? Bo tam są np. akcesoria medyczne, co nie każdemu dziadkowi może się spodobać. Ale są również kosmetyki, perfumy, telefony dla seniora, coś związanego z wyposażeniem domu. Sami wiecie najlepiej, co ich powinno zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepsze będą kwiaty. Bukiet lub jakiś w ładnej doniczce. Ja w tym roku na pewno kupuję w imieniu swojego prawie rocznego dziecka właśnie kwiaty. Kubki z wizerunkiem wnuków dla mnie to troszkę zbędna rzecz będzie tylko zbierać kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka1100
Ja postawiłam na naturalne kosmetyki ze skarbca natury. Moja babcia zawsze byla bardziej eko, wiec w sumie nic jej tak nie zadowoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandziaaa
Moi dziadkowie bardzo się ucieszyli z dwóch foteli relaksacyjnych z oparciem. Jeden kupiłam ja i a drugi moja siostra. Miękkie siedzisko, które się nie zapada i oparcie, które podtrzymuje plecy, to jest to co lubią seniorzy! http://pufy.pl/fotele/77-fotel-elegant.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakarinka
Skoro dziadek jest tradycjonalistą, to pewnie nosi spinki do mankietów. A jeśli tak, to może... połączysz tradycję z nowoczesnością? :D Ostatnio znalazłam fajny gadżet - drewniane spinki do mankietów, z ładnym grawerem. Zobacz sobie te tutaj: https://imperiumgadzetow.pl/433-spinki-do-mankietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Ja mam tylko dziadka więc kupiłam mu w tym roku smartwatcha z garetta, który będzie mu przypominać o lekach bo zawsze z tym jest problem a mojej znajomej dziadek ma i podobno sprawdza się ten smartwatch super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Marysia bardzo dobry pomysł. Ja smartwatcha z garetta kupiłam dziadkowi rok temu i to był strzał w 10! Jest z niego bardzo zadowolony a ja zdecydowanie spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksieja

Ja kupiłam matę do masażu a do tego dostaną dziadkowie witaminy geriamoc z żeń szeniem na poprawę pamięci, koncentracji i ogólnie samopoczucia bo skład witamin bogaty i  w tym wieku bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×