Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia45967

Za szybko ;(

Polecane posty

Gość Kasia45967

Cześć wszystkim, proszę o pomoc/poradę. Otóż mam 18 lat a mój chłopak 22 i rzeczą oczywistą jest że uprawiamy seks. Robimy to od jakiś 4 miesięcy. Problem polega na tym że od 4 miesięcy każde zbliżenie kończy się bardzo szybko, jakieś 2,3 minuty trwa cała zabawa. Mi to nie przeszkadza ale widzę jak on się z tym męczy i ciągle powtarza że tak nie powinno być. Uprawiamy seks w prezerwatywach, gdy np robi sobie przerwy w hmm... częstotliwości ruchów to nie dochodzi tak szybko ale co to za przyjemność... Próbowaliśmy nawet kilka razy w nocy (4 razy) za każdym razem to samo. Miałyście tak już kiedyś? Może trzeba jeszcze poczekać chociaż uważam że mając 22 lata jest się w pełni rozwiniętym (w tych sprawach). Dodam że nie, nie jestem jego pierwszą. Chłopak planuje iść do lekarza i się dokładnie zbadać, jest to jedyne wyjście czy może powinien się jeszcze powstrzymać? Czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm...No to jest mały problem. Sadze jednak że z czasami to przejdzie, chyba musi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mawiają mądrzy ludzie gość sprinter na 60m w hali ze dwa ruchy i worek suchy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy taką oczywistą rzeczą jest seks w wieku 18 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×