Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotna 30stka

Polecane posty

Gość gość

wszystko przez setki wymagan facetow, ktore nie da sie spelnic💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może podejdź do tematu inaczej - niech facet spełni Twoje wymagania żebyś wzięła go pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy facet mnie odrzuca, kazdy szuka modelki albo krolewny sniezki albo choj wie co nierealnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale zycie jestem sama i jest to wina facetow ze maja nierealne wymagania wobe kobiet i szukaja idealow nieistniejacych😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkadziesiat randek, po ktorych kazdy facet mnie olal albo olewaja mnie na co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, u mnie to samo siostro ;) musza miec modelke, ktora ma 1000 znajomych na facebooku i swietny skill oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawa prosta. W pewnym momencie przestajesz być atrakcyjna. Dlaczego? Moim zdaniem albo chcesz za dużo, albo za dużo zostawiasz dla siebie. I facet zaczyna się tego związku bać. Szczególnie, że w twoim wieku, większość facetów ma za sobą jakieś przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to faceci za duzo chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wszystko przez setki wymagan facetow, ktore nie da sie spelnicziewanie.gif Zgłoś buahahahahaha..... tak to jest jak księcia się szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kazdy facet mnie odrzuca, kazdy szuka modelki albo krolewny sniezki albo ch*j wie co nierealnego Zgłoś odrzucają cie modele których szukasz, może zwykły facet by cie nie odrzucił ale ty takiego nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to kobiety mają nierealne wymagania wzięte z TV, chore psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale zycie jestem sama i jest to wina facetow ze maja nierealne wymagania wobe kobiet i szukaja idealow nieistniejacychbeksa.gif Ale co brzydka czy niemądra czy coś ich od Ciebie odstrasza moze wredna ?? zewnetrzne cechy czy wewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cale zycie jestem sama i jest to wina facetow ze maja nierealne wymagania wobe kobiet i szukaja idealow nieistniejacychbeksa.gif Ale co brzydka czy niemądra czy coś ich od Ciebie odstrasza moze wredna ?? zewnetrzne cechy czy wewnetrzne x nie wiadomo co facetom nie odpowiada, ich wymagan nie da sie spelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze zawsze bede sama, nigdy zadnemu nie odpowiadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj tam a co wg Ciebie lub inncyh jest największa wada lub najwieksza niedogodnieniem np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc oc jest nie tak jak uważaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś więc oc jest nie tak jak uważaz?? x to facetow trzeba by bylo spytac, czego wy chcecie? modelki? krolewny z bajki Disneya? nieistniejacego idealu? a moze wymyslu wlasnej wyobrazni? ? Jestem zwykla kobieta i nie mam zadnego kompletnie powodzenia. Zerowe zainteresowanie wsrod facetow przez cale zycie. Kazdy facet mnie olewa.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dymanie to moze by sie znalazl jakis desperat w necie, ale do zwiazek kompletnie zaden mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cię wezmę ale jestem młodszy szukam drugiej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekiwania co do Kobiety wierna kochająca dbająca o swojego faceta w zamian dokładnie to samo otrzyma. a księzniczka nie musi być czy grubsza czy chudsza czy duze piersi czy małe to bez róznicy w kazdej coś sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zwykły facet
jestem zwykłym kierowcą autobusów, jest jakaś kobieta zainteresowana takiego poznać? aha i nie jestem księciem i nie chce żadnej księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wszystko przez setki wymagan facetow, ktore nie da sie spelnic >>>> większych bzdur w życiu nie słyszałem a troche już żyje na tym świecie, chyba czas wyłączyć TV księżniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na dymanie to moze by sie znalazl jakis desperat w necie, ale do zwiazek kompletnie zaden mnie nie chce. Zgłoś to co szukasz to znajdziesz, jak świecisz du'pą to jaki rezultat oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna brzydula co oczekuje, ze przystojniaki beda o nia zabiegac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki to ma charakter przedewszystkim, zepsuty od podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis pelno kobiet ma lewacki umysl i myslenie chca sie puszczac a pozniej zaskoczone nie rozumieja czemu nikt porzadny nie chce takich kobiet na one i matke dzieci. Konsekwencje niestety przerastaja kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.24 ot idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×