Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam skomplikowany problem

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam duży problem, mam koleżanke, znamy się dość długo, ufamy sobie nawzajem, zwiedzaliśmy razem dużo miast, problem napotykam gdy chciałem ją zapytać o związek. Do tej pory opowiadała mi o jednym przypadku gdy jej kolega chciał z nią być a ona odpowiedziała że nie ma opcji że dobrze jej samej. Tylko że ostatnimi czasy bardzo narzeka na samotność, staram się zawsze jej pomagać jak mogę. Boje się że gdy wyznam jej co czuje to odpowie że zerwie ze mną kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonasz się jeśli nie zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie, co dałoby się zrobić by ta dziewczyna była ze mną, ogólnie boi się związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, już zadzwoniłem, to była krótka rozmowa, nie wiem co dalej robić, przebieg rozmowy był mniej więcej taki i to ona zaczęła temat D - dużo osób zauważa że bardzo się starasz, sama to zauwałam. Nie chce takiej sytuacji jak z (chłopakiem którego odrzuciła) Ja cie nie chce tylko zranic, tak wiem jestem skomplikowana Ja - wszystko można wytłumaczyć D - zadaj sobie pytanie czy każdą koleżanke traktujesz tak jak mnie Ja - wiem, rozumiem D- i jak mogę interpretować to ja a jak inni Ja - nie wiem D - jednoznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś pomysł jak mógłbym ją przekonać sobą, robiłem już wiele rzeczy dla niej, zabierałem ją w różne miejsca i wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym z nią być, jestem tego w 100% pewny że tego chce, tylko nie wiem jak mógłbym to osiągniąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona bardzo mi pomagała, tyle razy ile potrzebowałem pomocy to zawsze była mnie wysłuchać i to samo jej odwzajemniam. Bycie z nią dla mnie oznacza jedno z marzeń bycia z cudowną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj ją wprost czy zostanie Twoją dziewczyną , skoro sobie ufacie to nie powinieneś mieć obaw by ja o to spytać . Po co się męczyć udając że jesteś dla niej tylko przyjacielem , zagraj w otwarte karty . Jeśli ona się wycofa z tej znajomości , bedziesz miał szansę na poznanie tej właściwej osoby i nie bedziesz tkwił w układzie z którego dla ciebie nic nigdy nie wyniknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jej sie nie podobasz seksualnie i wtedy bys cierpial ze nie ma seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorze a ile ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chce być z nią, jeśli się uda to do końca. Ja mam 20 lat, ona 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×