Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak po prostu ja

Jest mi tak bardzo, bardzo żle....

Polecane posty

Gość tak po prostu ja

...czuję się taka bezsilna, słaba...Czuję się tak, jakbym była w pułapce bez wyjścia...a najgorsze jest to, że sama się w tę pułapkę wpakowałam.... W takich chwilach tak bardzo potrzebuję osoby, szczerej, obiektywnej osoby, która by mnie wysłuchała...ale oczywiście nie mam nikogo.... Czuję się nikim...nieustannie komplikuję sobie życie, nic nie osiągnęłam, nie mam wykształcenia, pracy, dpświadczenia....Za ot mam troje dzieci i męża, który regularnie miesza mnie z błotem. Nie potrafię, może nie mam siły nic z tym zrobić...Wiem jak bardzo cierpią na tym moje dzieci, ale....nic z tym nie robię...Boję się....bo nic nie mam, nic nie potrafię. Jak sama poradziłabym sobie z moimi dziećmi? Wierzę, że człowiek w każdej chwili może zmienić swoje żcyie, że wszystko zależy tylko od nas samych....a jednak to pięknie brzmi, a ja nie potrafię nic z tym zrobić.... Od kilku tygodni to jakiś koszmar....Wielki, wielki koszmar.... Być może nie zasługuję na lepsze traktowanie. Nie jestem bez wad, potrafię być okropna...I naprawdę jestem nikim. Ale nie chcę, tak bardzo nie chcę, żeby moje dzieci w tym uczestniczyły, a uczestniczą... Kocham moje dzieci....najbardziej na świecie, ale gdyby ich nie było....mogłabym to skończyć....szybko, bezboleśnie, na wieki wieków.... Tyle wysiłku kosztuje mnie prowadzenie normalnego życia, wykonywania obowiązków, wychowywania dzieci....staram się z całych sił, aby miały jak najlepsze życie pomimo tego jak wiele muszę się nasłuchać i naoglądać... Kiedy godzinę trzy godziny temu mój mąż wrócił do domu, ubliżał mi, mojej rodzinie nie zważając na to, że nasza 7-letnia córka nie śpi i wszystko słyszy byłam taka wściekła...A kiedy usłyszałam, że ona płacze, kiedy powiedziała mi, że jest jej smutno kiedy słyszy co tata mówi....płaczę, płaczę, płaczę...nie mogę się uspokoić....Ile jeszcze takich sytuacji....? Czuję się psychicznie wykończona....nie mam już siły....Mam wielki żal do siebie, że na to pozwalam....że jestem taka słaba, że doprowadziłam do tego, żeby nie móc nic zrobić....a może móc, ale zbyt mocno się bać? Nie mam już siły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz wszystko, zacznij od odejscia od niego. Nie chcesz przezyc tak reszty zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
tak po prostu ja dziś chcesz porozmawiać to wpadaj na GG, teraz siedze i możemy popisać, podaj kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prostu ja
Co Bóg złączył tego człowiek nie ma prawa rozłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co robi awanture ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po prostu ja dziś bóg nic nie złącza, tylko ludzie tak wymyślają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prostu ja
nie używam gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
to zrób GG zajmuje 2 minuty, teraz nawet na telefon jest dostępny i fajnie się pisze anonimowo, chętnie cie wysłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prostu ja
Nic Bóg nie łączył, nie mamy slubu kościelnego, poza tym uważam, że to głupie myślenie....Ja po prostu....boje się? Czasem sobie myślę, że dam rade, że mogę wszystko, że sobie poradzę....układam sobie wszystko w głowie, a póżniej.....póżniej zaczynam zadawać sobie pytania jak utrzymam dzieci? Kto się nimi zajmie, gdy a będę w pracy? Jak ogarnę różne sprawy? I już nie czuję się taka silna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
podaj jakiegoś maila to podam ci tam mój nr GG i mnie poszukasz w katalogu GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po prostu ja dziś każdy ma ten sam problem, trzeba jakoś zarabiać i się utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po prostu ja dziś śluby kościelne to jedna wielka ściema, też nie mam i mam to w du'pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak po prostu js
wierz.kam@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
tak po prostu js dziś wierz.kam@interia.pl >>>> Poszedł mail z nr GG, przyjdzie z adresu AdamGG.....@......com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×