Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile będzie kosztowała budowa TEGO domu?

Polecane posty

Gość gość

Zakładając, że mamy działkę i wszytkie pozwolenia. Ile może kosztować stan surowy zamknięty a ile z wykończeniem? x Mamy budżet wysokości 450-500 tysięcy. Boję się, że skończymy jak jeden z tych wielu WIDMO domów, które zieją pustymi oknami bo właściele się przeinwestowali. x Wstępnie zdecydowaliśmy się na ten projekt: http://projektydomow.domiporta.pl/projekt-domu-amaro-termo-KRH1408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie dacie naciągnąć firmom to zostanie wam jeszcze na dobry nowy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to jest domek a nie dom. 100 m2 to się w ogóle nie opłaca budować Po drugie taki dom z wykończeniem postawisz z palcem w brązowej dziurze za 200 tyś. Stawiałem większy 10 lat temu i w 150 się zamknąłem a cement i bloczki były wtedy droższe. Po trzecie, idź zjedz gó\wno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powierzchnia użytkowa tego domu to 133m2. Poza tym jest podpiewniczony a wiem, że piwnica generuje dodatkowe koszty. Jednak nie wyobrażam sobie domu bez piwnicy - chcę mieć tam pralnio-suszarnię, warsztat męża i pomieszczenie gospodarcze na rowery, zamrażarkę skrzyniową itp. x Zdaję sobie sprawę, że 130m2 to nie willa ale myślę przyszłościowo i praktycznie. Dzieci za kilka lat pójdą na swoje a my zostalibyśmy sami w tych metrażach. Im większy dom tym większe rachunki za ogrzewanie. Poza tym przechodząc z mieszkania 2 pokojowego (56m2) - 130 m2 wydają się olbrzymie. :) x Tylko się boję, że kasy nie wystarczy. Do budowy będziemy musieli wziąć firmę, niestety. :( Później w wykończeniówce będziemy ciąć koszty robiąc częściowo sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem jaka dzialka dysponujesz ale naprawde nie rob piwnicy! juz lepiej dobudowac jakies pomiesczenie gospodarcze. Wasz budzet powinien wystraczyc ale wiadomo duzo zalezy od wykonczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wykonczeniem takim podstawowym około 600-700 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym roku wybudowałam dom 100 m2 w kwocie ok.200 tys. Ale góry do końca nie mamy zrobionej. Czyli łazienki i strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×