Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rYBI ZAPACH Z POCHWY od czego myje sie

Polecane posty

Gość gość

Napewno nie mam zadnego grzyba- mam tak od jakiegos czasu czuc rybi zapach.Do tego dochodzi popuszczanie mimowolne moczu. Nic nie czuje a wkladka mokra.Wiec msuze je nosic caly czas i zmieniac 2-3 razy dziennie.Do tego wieczorem kapie sie zakladam pizame.Arano smrod moczu i ryby w kroczu na pizamie.Co jest ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Infekcja bakteryjna pochwy i drog moczowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam przez ponad rok, nic z apteki nie działało. W końcu w akcie desperacji chodziłam z czosnkiem w pochwie bo przeczytałam o takim "sposobie" na jakimś forum. Oczywiście ząbek czosnku trzeba wymieniać no i pachnieć "tam" też nie będzie ale po 5 dniach przestałam go tam wsadzić, po 3 dniach zapach sie ulotnił a ja do tej pory nie miałam żadnych rybich zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caly czas mam problem z mokra wkladka. rano sie myje , wieczorem tez, ale np. rano o 7 sie umyje na dole.Potem np. o 12 ide do toalety i smierdze.uzywam tez chusteczek do miejsc intymnych jak nie mam mozliwosci przemycia sie. ale po 4-5 h smierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnek zawiera naturalny antybiotyk. Wytluklas bakterie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga jak cos dolega, to do lekarza sie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie jutro ide na badanie moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może chociaż wkładki pachnące używaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób od razu posiew moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam jakiś program w tv i niektóre kobiety tak mają. Może być też chyba coś z hormonami. Ja tak miałam przez chwilę w II ciąży, pod koniec ale przeszło jeszcze w ciąży- też czułam ten smród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo tyle, że od dziecka pieluchy noszę bo moczu nie trzymam. Zdejmuje zmoczoną to śmierdzi rybą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość listek890
Autorko, ja kilka lat miałam ten problem i dopiero jak trafiłam do mojego obecnego gin ten opanowal sytuacje lekami ( niestety drogimi) Do mycia się używam wyłącznie szarego mydla "bialy jelen" a jak nigdzie akurat nie mam w planach wychodzić do ludzi to myje się tam sama woda- plyny do hig int tez wyrzuciłam. Od dłuższego czasu nie mam infekcji wydzielina nie smierdzi. I najwazneijsze to wyrzucić wkładki! Ja tez bylam taka madra i wierzyłam reklamom - caly czas nosiłam wkładki które często zmieniałam ale co z tego jak tak się wszytsko przez nie zaparzalo :( i infekcja gotowa. Teraz profilaktycznie czasami się posmaruje clotrimazolem i mam spokoj z infekcjami i smrodem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety od zawsze tak śmierdzę... po prostu taki mam "zapach" intymny :( Dlatego zaraz po myciu stosuję ałun - taki dezodorant w krysztale. I przez cały dzień później nie czuć tego rybiego smrodu :) Także polecam - taniutkie jest i na bardzo długo wystarcza - na ponad rok :) Jak nie użyję ałunu mój naturalny intymny smród powraca. Także tylko ałun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:33 a jak później wyjelas ten czosnek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam tak samo, dlugo sie meczylam. Infekcja bakteryjna. Do ginekologa i zrobic posiew . Na podstawie wynkow gin. dobierze leki. Polecam po skonczonej kuracji po ok 2 tyg. powtorzyc badanie. U mnie sie okazało ze nie wyleczylam sie do konca i trzeba bylo powtorzyc branie antybiotykow. Teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja musze nosic wkladki bo mam porolbem z nietrzymaniem moczu.NIE ZAlozewkladki mam cale krocze mokre.majtki i spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnek owijasz w gazę tworząc rodzaj tamponu. Voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze lekarz I antybiotyk by ci pomogl..dodatkowo jesli infekcje nawracaja warto przebadac partnera.. bo tu moze byc problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×