Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość282828

Czy sex może przywrócić uczucia?

Polecane posty

Gość gość282828

Chodzi o to, że jesteśmy razem 2 miesiące i byliśmy dla siebie wszystkim, ale ni razu nie byliśmy w łóżku, po tym czasie on stwierził, że nie wie czego chce, że czuje pustkę. Teraz bardzo się odsunęliśmy i nie jesteśmy razem. Myślicie, że niezobowiązujący pierwszy sex może przywrócić w nim dawne uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie, a nawet jestem pewna. Ty chcesz go zatrzymac sexem, on pobzyka i pojdzie. Nie rob tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie, ale zawsze istnieje możliwość że zateskni za tobą robiąc to z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 mc czuje pustkę? Ludzie dzisiaj to jakaś porażka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdzie albo nie pójdzie. Dziwiłabym się mu gdyby chciał z tobą zostać bez seksu. Takie cuda się nie zdarzają. Albo jest ru/chan/ko albo nie ma związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś zależy to nie będzie chciał seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to było zauroczenie, ale gdy Cię lepiej poznał, okazało się, że to "nie jest to" ; seks na pewno nie pomoże, może nawet pogorszyć sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące to niewiele zeb y twierdzić że byliście dla siebie wszystkim. Zbyt górnolotne stwierdzenie. Seks nie pomoże. Jak już jeszcze bardziej zaszkodzi. Facet nie będzie cie szanował wiedząc że chcesz to zatrzymać ciałem. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też chłopak zostawił dla innej próbowałam go zatrzymać ale nie dałam rady i teraz nie mogę sobie poradzić bo szczególnie brakuje mi jego H/u/j/a ma bardzo dużego i zawsze przeznac mnie tak że aż odlatywalam,, a wydam jak zwariowana zroskoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×