Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Torun

Szukamy pary

Polecane posty

Gość Torun

Szukamy pary . Ja 32 lata ona 23 jesteśmy z Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wezmę ją mieszkań blisko Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy chetni ja 29 maz 30 opisz jak wygladacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Was dokladnie interesuje ? Wymiana, seks rownolegly etc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja 185 cm waga 90kg bladym. Ona brunetka drobna 50 kg . Mieliśmy już debiut ale chcemy z inną para bo tam facet się zakochał i mieliśmy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Na początek seks równoległy bez wymiany. Zobaczymy co później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my tez juz mielismy dwa razy raz trojkat a raz z para możesz tal bardziej siebie opisac i co lubicie ?maz bardzo lubi ostro i szybko a jak to jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja lubię od tyłu i ostro z klapsami. Ona jest głośna i lubi być na górze i finał w ustach. Co ty lubisz napisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy troche sceptyczni co do malo doswiadczonych par. Kiedys mielismy taka sytuacje, ze spotkalismy sie z para, ktorej byl to 1 raz. Najpierw zaczelismy rownolegle sie zabawiac na 1 lozku. Trwalo to z 10 min, az ta panna zaczela sie wypinac mojemu mezowi. On niewiele czekal i wzial sie za nia. Zaczal ja tak mocno pieprzyc, ze zaczela sie drzec w nieboglosy. Jej maz zastygl na lozku jak wryty. K***s mu calkiem opadl, a ona wciaz krzyczala z rozkoszy. Doszlo to tego, ze jej maz tego nie wytrzymal i wyszedl z pokoju, a my jeszcze bawilismy sie we 3 z dobre 40 minut. Po wszystkim zaczal robic jej wyrzuty i doszlo do tego ze rozstalismy sie w bardzo niemilej atmosferze. Podejrzewam, ze po tym posypal im sie zwiazek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj kolego to mogloby byc fajnie bo ja tez lubie jak facet bierze mie od tylu i klapsy i trzyma za wlosy a final lubie na piersi mam D a maz z koleji lubi finaly w ustach i na pupe i zawsze karze mi glosno stekac a jaki masz sprzet bo maz ma dosc maly 14 cm. Opisz zone troche jak mozesz ja jeszcze bardzo lubie brac w calosci do buzi nie wiem czy lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja wiem na co się piszemy i ona też. Na początek niech zobaczy jak twój facet Cię bierze i ty zobaczysz co może się dziać. Jeśli by wam to odpowiadało może przy następnym spotkaniu byśmy mogli się zamienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z zycia wiem ja bym nie wytrzymala gdybym Cie nagiego z sterczacym penisem widziala i gdybys mial jeszcze wiekszego to wogole a maz znow jest dziki na obce kobiety wiem jak mielismy z tamta para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ona jakieś 170 wzrostu szczupła. Piersi dość spore. Ja mam dość dużego bo jak wkładam jej to często stara się leko mnie trzymać żebym do końca nie wchodził. Tylko jak pisałem na początek bez wymiany. Chcemy zobaczyć jak wy się bawicie i żebyście nas mogli zobaczyć i wtedy podejmiemy decyzję. Gdzie mieszkacie ? W Toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w Toruniu powiem Ci ze ja juz na sama mysl o takim penisie robie sie mokra jak mozna nie chciec do konca ja lubie po same jadra .naprawde nie wiem czy bym wytrzymala sie tobie nie wypiac bo zawsze mielismy tak ze wtrojkacie odrazu byl sex a z para to z 20 minut kazdy z swoim partneren a potem wymiana a lubisz sex analny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cie. My jednak jestesmy juz troche bardziej wtajemniczeni i cel takiego spotkania u nas to przede wszystkim wymiana i wzajemne podniecenie towarzyszace patrzeniu na partnera uprawiajacego seks z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Moja kobieta ma problemy techniczny z analem. Mam za dużego do tego typu zabaw ale raz się udało tylko dla niej to nie było zbyt fajne. Ciebie anal kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
No szkoda . Jak my wejdziemy w temat lepiej to fajnie by było się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kreci i to bardzo maz jak wspomialam ma dość malego penisa z poczatku czulam a teraz juz slabo a Ciebie to kreci ?a wy byscie wytrzymali bez wymiany ?kurcze u mie byloby ciezko a twoja zona lubi brac do buzi bo maz to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja bym pewnie chciał Ci włożyć i poczuć inną cipke ale nieiwem jak moja kobieta. Ona potrzebuje napewno chwilę czasu. Jak pisałem to są nasze poczatki więc musi się oswoić trochę z tą myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Lubi i potrafi fajnie obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Może się jednak poznamy? Weź swojego faceta i spotkajmy się koło Kopernika co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieliscie juz wymiane partnerów czy nie?my te dwa razy i uwierz ze nie moge sie powstrzymac sama bym Ci wskoczyla na penisa albo sie wypiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja kiedyś miałem trójkąt z dwiema dziewczynami ale to było z inną kobieta . Kiedyś też z kumplem poznaliśmy dwie laski w klubie i wylądowaliśmy w łóżku. Była wymiana ale z obecną jeszcze nie . Ja się bardziej obawiam jej reakcji niż mojej. Rozmawiałem z nią i powiedziała że bez wymiany partnera by spróbowała albo gdzieś do klubu swingersow się wybrała i tam by chciała się bzykać. Ja bym wolał kameralne z jakąś para ewentualnie z dwiema parami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslisz ze jak by już byla podniecona to by nie zechciala naprzyklad zrobic laski mojem facetowi a ja w tym czsie bym sie Tobą zajela ?wiesz najpierw bysmy sie bzykali przy was ostro a wy byscie patrzyli moze by sie mocno podniecila ja bardzo lubie pozycje na pieska i raz w cipke raz w pupe uwielbiam to miales tak kiedys ?jestes wydepilowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Ja nieiwem czy byś chciała mieć w pupie mój sprzęt ale jeśli bym widział że tobie się to podoba to bądź przekonana że byś była ostro wybzykana. Wiesz co ? Ją by można szybciej nakręcić jak ty byś zaczęła ja dotykać . Może wtedy by poszła na coś takiego. Wiem że miała kilka razy zabawy z kobieta i może by się dała namówić żeby zrobić laskę twojemu facetowi . Macie lokum ? Czy woleli byście w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Tak jesteśmy oboje wydepilowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
13:07, miałaś odezwać się na odpisanego maila i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy mieszkanie .Tak sie sklada ze lubie dotykac kobiece cialko jak mielismy trojkat to wlasnie kobieta byla nie facet i zrobilismy maly pokaz mojemu facetowi my tez wydepilowani na zero nakrecasz mie na ten anal i uwierz ze byloby mi naprawde milo a ile masz cm penisa ?a twoja zona chcialaby np abym jej piersi wylizala ?ja teraz nie moge sie powstrzymać na sama mysl o wiekszym penisie a co dopiero gdybym go sterczacego widziala a gdzie bys chcial finiszwac na mie czy na swojej zonie jak na mie to gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Niemam pojęcia nie marzyłem sobie nigdy :) jeśli by ten anal nam wypalił to chciałbym w twojej pupie skończyć. Jak można się z wami skontaktować? bo wodze że chyba się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×