Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Torun

Szukamy pary

Polecane posty

Gość gość
Tak uwielbiam jak maz finiszuje w pupie i potem tak wycieka maz mowi ze to fajny widok.no ale myslisz ze by doszlo do wymiany bo ja naprawde nie powstrzymam nie bede mogla jak bede widziala takiego penisa a zona chcialaby sie zabawic ze mna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
Wydaje mi się że uda się nakręcić ja i najpierw z Tobą by się bawiła ą później może się uda zamienić. Jak ty zaczniesz mną się bawić to ona pewnie się skusi na Twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Toruń, ja z nimi rozmawiałem. Wyciągnęli kilka zdjęć, wysłali pewnie nie swoje i cisza. Uważaj, bo to może być jakiś gej lub troll. A pani była niby mega chętna i chciała natychmiast wskakiwać na kut/asa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tu od nikogo zdjec nie wyciagalismy jestesmy uczciwi kolego!!!a twoja zona bylaby chetna sie zabawic ze mna?tylko co ty z moim mezem byscie robili w tym czasie?ogladali nas ?fajnie byloby abys sie skusil na mie mój maz juz tak twoja zone zacheci aby sie wymienic co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torun
gość123543, dzięki ja dobijam chyba od nich w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torun my jestesmy normalnym małżeństwem nie słuchaj podszywow wlasnie mezowi opowiadam o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie pary to po co tu jak sa fejki idzcie do klubu swingerskiego tam sa imprezy dla par singlii ludzie realni i pelna dyskrecja poczytajcie http://swingerspolska.simplesite.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×